Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elso csok. Hogyan? Mikor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elso csok. Hogyan? Mikor?

Figyelt kérdés
Hogy kene probalkoznom, meg sosem csinaltam es rohadtul parazok... Eleg nagyvarosban lakunk es nem nagyon lehet teljesen kettesben marandi. A lany osztlaytarsam volt most vegeztunk es o navetazik igy este sotetben mar sosem tudunk egyutt lenni, mert nem lenne mivel hazamenjen. Van valakinek vlami otlete hogy kene probalkozzak? Magamhoz sem nagyon tudom hivni mert alberletben lakom... Valakinek vlami otlete? Jah es elso csoknal csak ilyen sima csok eleg? Nem kell nyelvessel probalkozni ugye?
2011. jún. 21. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen nem kell előre töprengeni,meg eltervezni. Majd megtörténik ott,és úgy ahogy jön. Ha eltervezed,akkor nem lesz olyan jó,mint ha csak megtörténik:)
2011. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Funktasztikus ***** válasza:
ne parázz már jön magátol;)
2011. jún. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, nem kell parázni, ha tudod, hogy szeret és te is szereted, akkor csak jól sülhet el. Amúgy meg a legelső szerintem olyan kis bénácska, de pont attól olyan aranyos. Hajrá :)
2011. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!