Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély rá hogy járjunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy járjunk?

Figyelt kérdés

Van egy srác nagyon belezúgtam. Minden nap beszélünk (e-mailezünk naponta többször) . Mindig tök kedveseket ír.+ smile-kat. Múlt héten voltunk együtt egy konceren utána beültünk valahova inni meg dumálni és a végén még a buszhoz is elkisért) Nem volt megbeszélve hogy randi. ( ez most az volt?)

Én nagyon szeretnék vele járni. Szerintetek van rá esély hogy ő is szeretné?


köszi Adrienn


2011. jún. 21. 18:02
 1/3 anonim válasza:

Kedves Adrienn,

A férfi természetéből adódóan kedves a nővel (gondolj csak a kutyákra, ha úgy tetszik), de ritkán fordul elő, hogy csak azért, mert így vagyunk genetikailag kódolva. Hacsak nem egy plátói filozóf az illető (márpedig szerintem nem az), akkor az esemény, amit leírtál, egy randi volt. Azt mondom, hogy mindenképpen van esélyed a kapcsolatra, és lehet, hogy a srác félénk, azért nem kezdeményezett eddig. Nyugodtan ragadd magadhoz a kezdeményezést, és valószínűleg könnyen el tudod csábítani.

2011. jún. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Igen ő elég félénk típus. Nem nagyon merek konkrétan kezdeményezni én sem az a baj. Érzem rajta hogy kedvel de parázok, elíjjeszteni sem szeretném. Nagyon bele szerettem.Ma is váltottunk vagy 5 levelet.

2011. jún. 21. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek továbbra is nagyon sokat, de lehetőleg ne virtuálisan, hanem a valóságban! Hívd el mondjuk egy üdítőre, egy másik koncertre... és itt lesz alkalmatok többet beszélgetni, és lehet, hogy ő is felbátorodik, és kezdeményez majd :) hajráá!! :D
2011. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!