Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem vagyok képes belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt rá példa, 12 évesen, csalódtam, elég nehezen viseltem, arról nem beszélve, hogy a családi problémák csak rátettek egy jókora lapáttal. Most 15 éves vagyok, de azt érzem, hogy nem tudok szerelmes lenni senkibe. Habár már túltettem magamat az első szerelmemen, ami egy évbe került, azóta sem éreztem hasonlót. Igaz, hogy még csak 15 vagyok, de kicsit hiányzik az érzés, hogy szeretek valakit. Olyan előfordult már, hogy nem tudtam, hogy szeretek, vagy csak kedvelek valakit... Túl sokat aggódok ezen... Mégis, folyton ott motoszkál a fejemben.
2011. jún. 21. 22:41
 1/3 bix ***** válasza:
jobb esetben már csak 70 éved van hátra, a napjaid meg vannak számlálva:) 15 évesen ezen fölös aggódni hidd el
2011. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, rengetegen vannak így. Én se tudom, ki az akit bátran szerethetek... ez van, majd csak lesz valami/ valaki :)


17/f

2011. jún. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen-igen biztos fog jönni valaki. :) legyél türelmes.
2011. jún. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!