Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy tudatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy tudatosan nem akartatok beleszeretni valakibe, mert pl nagyon megbántott, aztán mégis beleszerettetek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Volt, hogy nagyon szerelmes voltam, és annyira megbántott, annyira fájt, hogy az iránta érzett szerelmem eltörpült.

Olyanról tudok, hogy valaki szerelmes volt belém, nagyon megbántottam, mégis szeretett tovább. Az egyetlen dolog volt ami megbántam, hogy fájdalmat okoztam neki.

2011. ápr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt,hogy egyáltalán nem érdekelt az a valaki és nem is akartam beleszeretni,de azért nem is utasitottam vissza a közeledését,mert úgy gondoltam tudom irányitani az érzéseim és,hogy bennem ő semmilyen érzelmet nem tud kiváltani.Aztán meg forditva sült el a dolog...
2011. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi! Az a helyzet, hogy nagyon megbántottam a barátomat, leveleztem egy másik fiúval, nem csaltam meg, de a levelezés kiderült (a másik fiú össze akart velem jönni, nagyon nyomult), és a barátom szakított velem, azt mondta, hogy már nem szeret és emiatt nem tud szeretni, 6 évig voltunk együtt :'(
2011. ápr. 13. 13:37
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még kevés ok arra,hogy kiszeressen belőled.Az egy dolog,hogy ezt nem kellett volna,de végülis nem csaltad meg és ez a lényeg.A levelekben bátoritottad ezt a fiút?

Előző voltam.

2011. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, mármint bátorítottam, és ő ezeket a leveleket elolvasta, sőt el is mentette a gépére, és mindig ezt olvasgatja, és mondja, hogy nem tud megbocsájtani, ezt sose gondolta volna stb stb...ezzel kínozza magát, olyan mintha nem is akarna ezen túllépni...
2011. ápr. 13. 14:31
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ez azért súlyosbitja a dolgokat.Szerintem adj időt neki,előbb utóbb csillapodik a mérge és ha tényleg szeret túl fog lépni ezen.Egyébként az,hogy nem csaltad meg végülis minek köszönhető?Annak,hogy nem volt rá lehetőséged vagy annak,hogy nem voltál rá képes(szóval nem akartad a barátod miatt)?Előző voltam.
2011. ápr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, igazából másik városban lakott a "csábító" pasi, így nem volt lehetőségünk sem, de ha lett volna sem tudtam volna sztem megtenni, mert szerettem a barátomat, az a baj, hogy már nem azzal a lángoló szerelemmel mint az elején, és ebben a kalandban is azt kerestem, most már tudom...:( Te is voltál hasonló helyzetben? Az én barátom azt mondja, hogy már nem szeret, de nem tudom, hogy ezt a büszkeség mondatja vele (nagyon büszke természetű és nehezen bocsájt meg) vagy tényleg így van...
2011. ápr. 13. 21:27
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát pont ugyanilyen helyzetbe nem voltam,de mondjuk az egyik haveromat megcsalta a barátnője.A csávó(aki egyébként elég értelmes és határozott személyiség)nagyon kiakadt és dobta a csajt,aki aztán hónapokig sirt a pasi után.A haverom is válltig állitotta,hogy már kiszeretett a csajból meg minden...de most ismét járnak már 4 hónapja és elég jól megvannak:)Egyébként én is nagyon büszke természetű vagyok és azt tapasztalatból állitom,hogy sokáig tart a megbocsájtás...legalábbis nálam,de előbb utóbb mindenkinél elmúlik a harag nyugi:)

Ha szeret meg fog bocsájtani.Végülis mindenki megtévedhet és akkorát azért nem hibáztál.Embereknek több hibáját is bocsájtották már meg.

2011. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nagyon aranyos vagy :) remélem megbocsájt egyszer, most békénhagyom, nem is keresem, hadd eméssze a dolgokat, aztán meglátjuk mi lesz...
2011. ápr. 14. 20:06
 10/15 A kérdező kommentje:
és amúgy a haverodnak mennyi idő volt, mire megbocsájtott és újra összejött a volt barátnőjével? hogy jöttek össze, mi történt, mit csinált a lány? nagyon köszi!
2011. ápr. 15. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!