Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatnám, hogy többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám, hogy többet érez irántam? Ez most mi? Mit akar ezekkel?

Figyelt kérdés

Barátok/haverok, és osztálytársak vagyunk. 5 hónapja kezdtünk el egymással "foglalkozni" Találtunk egy közös témát, aztán pedig napról napra többet chateltünk, és suliban is észre vettük egymást, jókat beszélgettünk. Régebben nagyon sok dolgot mondtuk egyszerre. Már-már megijedtem tőle. A lényeg, hogy én sem tudom hogyan is érzek pontosan iránta. Ez még nem szerelem, de mégis olyan furcsa. Nem tudom, hogy ő hogyan érezhet, mivel néha barátként kezel, néha bunkózik, néha féltékeny, néha fentebbi évfolyamról egy haverjával akar összehozni, sokszor teljesen váratlanul megütögeti a vállamat, és év vége felé sokszor közel állt meg hozzám. Mindig kérdezgetni, hogy el tudnám-e képzelni, hogy járjak xy-nal, és amikor válaszolok utána talál egy másik személyt akit kérdezgethet. Amikor beszélgetett a társaság a suliban, hogy kinek ki tetszik ő mondott egy lányt az osztályból. Viszont azt tudom, hogy engem kedvel a legjobban lányok közül, ezt mondta is. Tegnap azt is megkérdezte, hogy vele el tudnám-e képzelni, hogy járjak, mert ha akarom, akkor lehet más is, ha pedig nem, akkor megmarad minden ahogy eddig is volt. Kitértem a kérdés elől, mivel neten kérdezte nem igazán mertem kockáztatni, hogy mi van ha csak érdekli a véleményem. (Már előfordult, hogy valamit csak ezért mondott.) Azután megint rákérdezett, hogy mit válaszolnék rá. Végül elterelődött a téma, majd később mondta, hogy csak azért érdekelte, mert a legtöbb lány ízlése ugyan olyan, és azért tőlem kérdezte, mert velem van a legjobb kapcsolatban. Ha komolyan gondolta volna nem tette volna fel a kérdést.

Nem tudok kiigazodni rajta. Szerintetek? 15/L


2011. jún. 22. 00:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Szinte mindig ő kereste a társaságomat. :)
2011. jún. 22. 00:21
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki...velem is ugyanez van,én is így viselkedek egy lánnyal(a bunkózást kivéve).

14/f

2011. jún. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő sem tudja, hogy mit akar igazából. Biztos tetszel neki, meg személyiségre is jó vagy, de osztálytárssal járni elég sz.r dolog stb. Türelem, úgyis kialakul majd:) Mint látod már kezdeményezget, hagyd hogy kiforrja magát a dolog. Addig is állj hozzá úgy, mint egy baráthoz, akivel akár több is lehetne. Néha küldj felé jeleket, hátha csak arra vár, hogy megbizonyosodjon róla, hogy te is akarod.
2011. jún. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ő sem bunkózik, inkább ilyen nemtörődöm néha, olyan, mintha megbántottam volna, és emiatt kicsit duzzogna. Talán olyankor amikor más fiúkkal hülyéskedek, féltékeny lenne?

Köszi a választ! Ja, és sok sikert neked!:)

2011. jún. 22. 00:34
 5/5 A kérdező kommentje:
2. neked is köszönöm. Igen sokszor gondolok rá, hogy nekem is kéne csinálnom valamit... Kíváncsi leszek a jövő évre. Még amit nem értek, hogy eddig egyszer akadt össze a tekintetünk órán, az is csak rövid időre, mert elkaptam... Szerintem ő is. Utána amikor visszanéztem, hogy figyel-e még maga elé bambult/merengett/meredt. Ez miért lehetett? Vagy csak unta az órát?
2011. jún. 22. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!