Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek utcán/plázában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek utcán/plázában hogy csajozzak?

Figyelt kérdés
Rengetegszer előfordult már velem az, hogy jött velem szemben egy nagyon szimpatikus lány és sokáig szemeztünk és semmi nem történik, mert gyáva módon nem merek kezdeményezni! Szerintetek hogyan kéne megszólítanom példul ha ketten vannak a lányok? Ha egyedül van akkor hogyan kezdeményezzek?(Azért necces mert általában mindig bandában mennek így a kezdeményezés még nehezebb főleg nekem akinek még mersze sincs egy idegent leszólítania!?(ja és mellesleg én is az unokatesómmal szoktam a városban sétálni) 16/f
2011. jún. 22. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:

odamész, rácsapsz a seggére, felkiáltod hogy SZIA CICAAAAA;)

vagy ellök magától vagy lesmárol ;)

2011. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

először: megfelelő módon megszólítod ( HÉÉÉ RIBANC!)

másodszor: bemutatkozol és el mondod a szándékaid (én vagyok az JÓÓÓZSII és jöttem hogy meg....alak szárazon!)

harmadszor: végrehajtod a szándékaidat ( meg.....od..)

és boldogság!!! ami még fontos! CONDOM legyen nálad ha netán utcára mész vagy plázában jársz... szivesen...

2011. jún. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy az utolsó teljesen jól leírta csak szedd ki a töltelék baromságokat:D

1. Szia ne haragudj , hogy zavarlak

2. Blabla József vagyok és kezet fogsz vele.

3. Elmeséled neki hogy milyen nagyon szimpatikusnak tűnik, ne haragudjon rád amiért megzavarod csak szeretnéd elkérni valamilyen elérhetőségét.


Nekem lányként ez teljesen rendben lenne=) Nem túl tolakodó, kedves, udvarias.

2011. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öcsèm,te nagyon bèna vagy,ott a tesòd ès vele melegedsz,ahhelyett,hogy te lennèl az igazi alfa hìm,szòval csinàld,ès hagyjad a hülyesègeiddel az embereket.
2018. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!