Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csajozzak ha nemvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak ha nemvagyok valami gazdag családból való? 15F

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy pont egy olyan suliba járok,ahol tök jó lányok vannak..egy csomó tetszik meg stb..

Az a baj hogy nem merek csajozni mert anyám most 7 hónapig munkanélkülin volt,most van munkája,havi olyan 92ezret keres,meg nagyanyám is itt él nálunk ő nyugdija olyan 57 ezer és hát elég nehezen jövünk ki..Így most elég kevés cuccom van,hét minden napján mindig más pólót feltudok venni,de kicsit ciki hogy csak ennyi van..pulóvert is csak most tudok kapni mert most kapja anyum első fizetését..Eddig nagyon rosszul voltunk.Na nayon belemerültem..

Lényeg hogy hogy tudnék úgy csajozni,hogyha szerintem esélyem sincs a sok páwa (20ezres cipőjük,karórájuk,farmerjuk pólójuk van..) mellett?Meg a lányok is mindenki sokkal tehetősebb mint én..Ide hozzánk nem is tudnám hozni,mert azért szégyenlem h milyen helyen lakunk..(Le van verve a csempe fürdőbe..ide nem is merném hozni őt..Igy tiszta fal az egész..Saját szobám nincs,galériám van ..Meg azért nem olyan sokszor tudnék elmenni moziba vele,nem is tudom mit lehetne velük csinálni pénz nélkül..:\

Nem is tudom mi a kérdés,gondolom csak van valakinek valamilyen ötlete..Köszi..


2011. szept. 27. 19:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért elhiheted, hogy nem Te vagy egyedül csóró ebben az országban, hanem kb. minden második ember. Keress egy hozzád hasonló lányt azt kész, de egyébként is ilyen korban még jóval kevésbé számít ez, mint később.


26/F

2011. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj! Ha neked olyan lány kell, aki a pénzre hajt, akkor tényleg nem tudsz igy becsajozni! DE!!! Egy normális lány ( gondolom ilyet szeretnél) biztosan nem a pénzed miatt fog szeretni! Azok a lányok akiknek a pénz kell, mind olyanok is. Ilyen lányt ne akarj!
2011. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
A normál lányok (nem a diszkós k*rvák) nem a pénzre hajtanak.
2011. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell ahhoz jó családból valónak lenned, hogy megtaláld a párod... Legyél más, mint a többiek, és ne csak k*rvázz, hanem barátnőt keress... Régebben is sikerült mindenkinek megtalálnia a párját, pedig akkor még mozi se volt... Az a lényeg, hogy tanulj rendesen, próbálj meg kitűnni a tömegből , és ne a pénzeddel, hanem a tudásoddal, emberismereteddel, vagy esetleg más, fontos, használható dologgal. Hajrá! Majd lesz jobb is, remélem sikerül rendbehozni az állapotaiotkat... ;)
2011. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, ha neked olyan lány kell, aki a külsőségekre megy...


amúgy meg ti igenis jól éltek...

mi 2-en vagyunk anyámmal, és ő 57 ezret keres... azért kicsit különbség van...

na én talán már jogosan virnyítanék, hogy milyen sz*rul élünk, mégis van valakim, és szeret és elfogad így, ahogy vagyok.

2011. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem pénzes csaj..Hanem minden normális lány sokkal jobban él..:(
2011. szept. 27. 19:33
 7/26 anonim ***** válasza:
74%
Az nem feltétlenül baj... Nem a pénz a fontos egy kapcsolatban, hanem hogy szeressétek egymást...
2011. szept. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
utolsó,7 hónapig 35 ezer forintból "éltünk,"úgy hogy csak villanyszámla 24 ezer fornt..akkor?:( Most igy nagyon nehéz lesz helyrejönni.Meg anyámék nagyon sokat cigiznek,és az is milliós érték arra költik inkább mint kajára..-.-
2011. szept. 27. 19:34
 9/26 A kérdező kommentje:
Igen de itt kva pesten nem lehet semmit csinálni pénz nélkül :(
2011. szept. 27. 19:36
 10/26 A kérdező kommentje:
ebben a 7 hónapban persze nagyanyám nagynénéméknél volt..Számlába adott nyugdijából de ez most nem érdekel,túl éltük ezt a 7 hónapot,de ha megint elveszti munkáját,felakasztom magam..
2011. szept. 27. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!