Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz, ha egy lány hív el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha egy lány hív el egy srácot randizni? O_o'

Figyelt kérdés

Hát igazából nem csak úgy randomba írnék rá, hogy randizzunk. Múlt héten volt egy buli, ahol bár kicsit őőőm... italosan közelebb kerültünk egymáshoz. Akkor rengeteget beszélgettünk. Tökre ki is vertem volna a fejemből a srácot, ha nem ír másnak reggel rögtön a Face üzenőfalamra. Azóta kínzom magam... mellesleg ő idősebb is mint én meg a nyári meló mellett nem tom hogy össze tudnánk-e hozni valamit... a másik para dolog az egészben, hogy amikor nyolcadikos voltam, totál rá voltam kattanva és most megint ugyan ez van... bár a buli óta már találkoztunk, és akkor nem igazán beszélgettünk, de vmi reményt látok ... ^^,


Kérlek segítsetek ^^,

egy nagyonnagyonnagyon tanácstalan lány/16


2011. jún. 24. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed ő is benne lenne, vagy veszed a jeleket, akkor szerintem nem gáz.. én várnék egy kicsit, hogy elhív e ő.. ha nem, akkor szerintem tedd meg te az első lépést;D
2011. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz! Én szeretem az ilyen rátermett lányokat ;)


27/F

2011. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval könnyen adtad magad egy bulin, amit persze ráfogsz a piára. Biztos, hogy nem a két szép szemedért írt rád. Ebből nem lesz hosszú kapcsolat.
2011. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

utolsó: könnyen adja magát? nem mondta, hogy le is feküdtek ;) kicsit csőlátású vagy ^^

kérdező: szerintem hívd el, lássa hogy józanon is komolyan gondolod vele a dolgokat.

2011. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem gáz.. ma már a lányok is kezdik felvenni a kezdeményező szerepet. De a legjobb mégiscsak az, ha sikerül rávezetned arra, hogy ő hívjon el valahova téged. És lehetőleg higgye azt, hogy az ő ötlete volt. Egy félénk srácnak ez jót tesz.

31M, félénk

2011. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a kommenteket :)

ma este biztos írok neki, hogy nem-e lenne kedve találkozni kettesben... ^^,

2011. jún. 24. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
mi volt?
2011. jún. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

egy egész normális visszautasítást kaptam... :)

de nem áll meg az életem emiatt ^^,

2011. jún. 26. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!