Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lány randizna olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány randizna olyan fiúval, aki az első randin csokit adna neki, Elviné valami jó helyre, Nem a csók, és a szex motiválná, és egy csendesebb srác?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 01:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én ettől zavarba jönnék...ha nem ismerem már rég óta, akkor nem engedném,hogy meghívjon egy drágább helyen, fizetném a részemet,van pénzem, mert egy ilyen randi után, amikor sok pénzt költött rám (főleg, ha nincs is saját keresete, mert fiatal) úgy érezném, hogy "tartozom neki" és nem biztos, hogy ki akarom egyenlíteni, úgy ahogy ő azt elképzeli....oké,hogy írod, hogy nem a szex motivál, de ezt én nem tudnám a randin, ha mondod, akkor se biztos, hogy el tudnám hinni, mert volt pár ellenkező tapasztalatom. 20/L
2011. jún. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Nos, hát én peidg nem fogadnám el, hogy kiegyenlítse bármilyen idézőjeles tartozását a lány, akit meghívok, mert gondolom azért hívom meg, mert jó vele, mert egyszereni való lány, és mert megérdemli azt. A szexre visszatérve, hát elégg gáz az a srác, aki kb. 2 hónapnál rövidebb időtartamú együtt lét után kéri a barátnőjét, hogy történjen meg. Ez csak is az én véleményem.
2011. jún. 24. 10:11
 13/31 anonim ***** válasza:
45%

Utolsó válaszoló vagyok:

Ilyen fiúval még nem találkoztam, szerintem a nálad fiatalabb lányokkal próbálkozz, 16-17 évesekkel, akik még nem csalódtak több fiúban, mert el tudom képzelni, hogy nagyon boldoggá tehetnél egy fiatal lányt ezzel a hozzáállással. Sok sikert. :)

2011. jún. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja de arra is vigyázz, hogy nehogy a lány használjon ki azért, mert túl rendes vagy... mert ilyen lányok is vannak sajnos!
2011. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
A 87%os válaszolónak van igaza. A nők úgyérzik egy ilyen csávó szivességeit hogy tartoznak neki és max szánalomból fognak utána találkozni vele, vagy hogy kihasználják.Egyik sem ideális. Hagyni kell hogy a nőben is kialakuljon a vonzalom.
2011. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
100%

Én már jártam meg egy sráccal, hogz már aznap leakart feküdni...csakhogy én akárhogy magyaráztam neki hogy még korai, ő mindegyre visszatért a témára, ezért "ki is dobtam"

....szóval szerintem ezzel a hozzáállással te lehetsz a pasik gyöngye.:)

2011. jún. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Hát igen. Van pár ilyen lány, aki kihasználja az ilyen rendes fiúkat. Hát én azt hiszem, nagyon meg kell gondolni, kivel alakítunk ki barátságnál szorosabb kapcsolatot.
2011. jún. 24. 11:58
 18/31 anonim ***** válasza:
lol
2011. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
91%

"én kifejezetten ilyen srácra vágyok", "Az álom pasi:)", "ilyen srácra vágyom", stb...

Be ne dőlj ennek. Persze van ilyen lány, de a többségnél ezzel semmire sem mész, még ha azt is mondják hogy nekik ez kell.

2011. jún. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
93%
Csatlakozom az utolsóhoz: Ha így mész randizni jó eséllyel kiröhög, és felhívja a barátnőit mekkora pudinggal hozta össze a sors.
2011. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!