Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik lány randizna olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány randizna olyan fiúval, aki az első randin csokit adna neki, Elviné valami jó helyre, Nem a csók, és a szex motiválná, és egy csendesebb srác?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 01:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt ne adj csokit a csajnak mert attól elhíznak:D Másrészt meg az ilyen srácokat kihasználják remélem te is tudod
2011. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Mindig ilyen fiút szerettem volna, eddig nem jött össze. De a csoki nekem sok lenne elsőre.


20/l

2011. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
46%
a "normális" lányok megtestesült fiúja, csoki és jó időtöltés. de szép is ez! (-:
2011. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
"tegnap 17:37"-es vagyok. Én is hasonló f@szságokkal próbáltam közeledni nem is olyan rég, sőt egy picit tovább mentem és volt hogy saját magam készítettemneki valami kis meglepetést. Szépen kihasznált a csaj, szerintem kb totál hülyének nézett, most meg csak nézek ki a fejemből hogy wtf... Nem így kell csajozni. Legyél férfi, legyél egy kicsit bunkó, ne érdekeljen igazából a csaj (és semmiképp ne mutasd ki hogy igazán érdekel!!!)
2011. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
91%

Ez megint a női önismeret hiánya. Akárhányszor csináltam így, mindig impotensnek néztek meg kihasználtak.


Valamiért az van, hogy minél görényebbenek érzem magam a hazugságaim és a viselkedésem miatt, annál gyakrabban csörög a telefonom, hogy "jaj de jó lenne ha átjönnél, megihatnánk valamit..."

2011. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%
22:28, tudod én meg egy ilyen érzelmi analfabétával nem jönnék soha össze, és egy ilyen találkozás után komolyan fontolóra venném, hogy leszbikus vagy esetleg apáca leszek.
2011. jún. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
22:30 - mit tudsz te rólam? Milyen alapon nevezel engem érzelmi analfabétának? Leírtam a tapasztalatomat azzal kapcsolatban, amikor hasonlóan közeledtem.
2011. jún. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Utolsó igazad van. Egy időben én is buktam a rossz fiúkra, viszont ráébredtem arra, hogy nekem abban semmi nem jó, ha bunkó velem és úgy tesz mint akit nem is érdeklek. Ez az időszak kb fél évig tartott nálam, mára kigyógyultam. Hosszú távon kifizetődőbb kedvesnek lenni, mint a macsót játszani, mert egyszer az ő idejük is lejár mint ahogyan a ki ribancoké is.
2011. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
mármint utolsóelőtti mostmár
2011. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
22:38, ne vedd magadra, általánosságban írtam.
2011. jún. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!