Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon van esélyem nála még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon van esélyem nála még? (lentebb)

Figyelt kérdés

Én egy 10 éves lány vagyok és nagyon tetszik nekem az osztályunkból egy fiú, de az bukik 1 másik csajra aki jövőre lesz az osztálytársunk.Vajon van esélyem?Mivel csábíthatnám el?

Én nem vagyok az a gizda gyerek, de nem is az a disznó így pont arányos alkatú vagyok.

A fiú viszont izmos erős és irtó kedves.

Sok közös tulajdonságunk van és bármiről el tudunk beszélgetni.

Ezért szeretném megszerezni!Kérlek titeket segítsetek!


2011. jún. 24. 09:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sak nekem tűnik fel, hogy az átlag korosztály egyre fiatalabb a kérdezők körében?:)
2011. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy... 10 évesen úgyse lesz semmi köztetek..
2011. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Huzd le elötte a bugyidat az majd meggyözi xD
2011. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
van már egyáltalán melled, he?
2011. jún. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Esélyed bőven van, csak ne add fel!
2011. jún. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az előző vicces kedvű hozzászólókhoz:

A mi osztályunkban minden előfordul.Van olyan aki már nem is szűz és 10 éves!!!

Aki ennél tud jobb kifogást az írjon privátban!

2011. jún. 24. 09:50
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, ha megpróbálsz minél több időt vele tölteni. Ne engedd, hogy a másik csajjal legyen. Én nem nézem le a korodat, a 10 évesnek is van esélye. Én is csak 11 éves vagyok.
2011. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk kisgyerekek, légyszíves hagyjatok békén a korom miatt. Lehet hogy gyerek vagyok de attól még járhatok valakivel. Ne jelentsetek be, én nem akarok veszekedni, de zavarnak az ilyen beszólások.
2011. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hagy kérdezzem meg: jó melleid vannak, ha már ilyen "felnőtt nő" vagy?
2011. jún. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 k4lm0p1r1n ***** válasza:
lehet kapcsolatod 10 évesen, de kizártnak tartom hogy igazi lenne... persze nem árt ha van akivel jól érzitek magatokat, de nem várhatod el tőle hogy úgy gondolkodjon ahogy egy "felnőttnek" kéne... nem tudtok még komolyak lenni... esélyed lehet nála... legyél vele sokat, szünetekben is, most nyári szünetben is szervezz pár közös programot, éreztesd vele hogy kell neked és talán rájön hogy neki is te kellesz vagy valami...
2011. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!