Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék véleményeket kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék véleményeket kérni 20-24 éves lányoktól mit gondolnak első pillantásra a társkeresős adatlapomból?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kellene egy kis segítség. Az a helyzet hogy érdekelne vajon mit gondolhatnak elsőre rólam azokból a dolgokból amiket társkeresőn megadtam. Az adatlapom:

[link]

Több lány után is kezdtem érdeklődni, de még csak vissza se írtak, így aztán elég nehéz valakivel beszélgetni, ismerkedni. :S Mit gondolnál, ha érdeklődő levelet kapnál tőlem? Válaszolnál-e, ha igen miért, és ha nem miért nem? Köszönöm!

26 ff Pest


2011. jún. 24. 09:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sztem az adatlapodról minél gyorsabban vedd le a csajjal együttlévő fényképedet. Párkereső oldal, nem? :)
2011. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A képeid nem jók. Pedig egy jó ép fél siker. Az egyiken nem látszik semmi, a másikon épp egy cicának öltözött lányt ölelgetsz, valamilyen találkozón, ami megint csak nem túl jó pont szerintem. Bár végülis határeset. De kellene legylább egy normális profilkép, amin látszol rendesen.


A bemutatkozó szöveged fele rettenetes. Leírom, mit gondoltam, amikor olvastam:

"Először is üdvözlöm a moderátort aki mindezt elolvassa", - miért őt először? fél tőlük? jobban érdekli a moderátor, mint a potenciális partnere? "másodsorban titeket kedves érdeklődők." - kösz, utálok második lenni. ha nem a kiírásod miatt néztem volna meg az adatlapot, akkor valószínűleg itt léptem volna ki. "Mit is osszak meg magamról ami talán felkelti a figyelmetek," - értékelem, hogy le akarod írni a gondolataid, de ezt és ilyet nem kell, élőszóban is gáz, azt jelenti, zavarban vagy; na de a saját magadról való írás közben zavarba jössz?? "először is vidékről származom majd 7 éve élek Budapesten. Szeretem az itteni nyüzsgést, még ha magam szinte alig veszek részt is benne." - szóval folyton otthon ülsz és gondolom, a gép előtt kockulsz. nem szimpi. "Szeretném azt hinni hogy odafigyelő és barátkozó lény vagyok," - szóval nem vegy az, még csak nem is szeretnél olyan lenni, csak szeretnéd azt hinni magadról. Jaj. "lehet ez nem mindig tűnik úgy." - nyilván, ha nem vagy olyan.

A második része már jobb,hiszen ott felsorolod, mit szeretsz. De a feltételesmód megint csak nem szimpatikus. "ha találnék" helyett "keresek" jobb lenne. Az első ugyanis arra utal, hogy mint egy királylány, ülsz a várkastélyodban és várod a szőke hercegnőt - héé, az ilyesmi a lányok privilégiuma!

Bocsi, ha túl nyers voltam, de szerintem kb. ez az, ami komoly gond az adatlapoddal. Ha írnál nekem, én ez alapján nem találkoznék veled.

2011. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

A képek nem jók... ahol a csajjal vagy, az azért, mert párkereső oldal, elijeszti a jelentkezőket, a másik pedig túl sötét és közeli...

Olyasmi kép kéne, mint ahol a csajjal vagy, csak nélküle. :D

Szóval, ami világos, egész alakos és nem otthon készült! :)

Amúgy a bemutatkozás szerintem jó! Hajrá! 20/L

2011. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a társkereső oldal nem túl jó ötlet. Én félnék bárkinek is írni, sőt nem is nézelődnék ilyen oldalakon. Azért írom feltételes módban, mert van barátom. De ha te olyan nőkre vágysz, akik szintén fent vannak ilyen oldalakon, akkor tényleg csak a csajjal készült fotót kéne levenned, mert amúgy szimpatikusnak tünsz.

20/L

2011. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Jé, téged szoktalak látni az anime találkozókon :D

Lenne pár dolog, amin mindenképpen változtatni kéne: pl. azonnal vedd le a nekolánnyal való képet, mert visszatetszést kelthet, főleg, hogy sok lány nem tudja hova helyezni, és még azt hinné, valami perverz erotika találkozón vagy (nézd meg, hogy van felöltözve a lány). A leírásban is van némi csiszolni való. Kicsit magabiztosabb stílusban kéne írnod (pl. minek üdvözlöd a moderátorokat??), illetve többet a jövőbeli terveidről pl. mennyire vágysz komoly kapcsolatra, mikor szeretnél elköteleződni, milyen az életstílusod (nyugodtabb, vagy bulizós, mert nem egyértelműen derül ki), szándékozol-e a városban maradni etc... Amikor elolvastam az jött le, hogy nagyon bizonytalan személyiség vagy, aki még önmagával sincs tisztában. Ez pedig nem jó.

2011. jún. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ilyeneket vártam. Jöhetnek még.
2011. jún. 24. 09:53
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát átírtam a dolgokat, köszönöm a segítséget, most egyenlőre moderálás alatt van.
2011. jún. 24. 10:15
 8/16 anonim ***** válasza:
Leírod, miket írtál át?
2011. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
A lányokat nem érdekli a bemutatkozó szöveged. Ha képen tetszel vkinek, akkor elolvassa, de mindegy mit írsz, úgyis visszaír. Akinek nem tetszel, az meg nem is fogja elolvasni.
2011. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ma 10:28


Ez butaság, már ne haragudj... Én ha ilyet látok, mindig először a bemutatkozó szöveget olvasom el. Ennek nagyon egyszerű oka van, ha tetszik a fogalmazás, illetve az általa leírtak, akkor pluszponttal indul a fényképe. Illetve magamból indulok ki. Élőben szép lány vagyok, de egyszerűen nem lehet rólam normális képet csinálni, nem is hasonlítok a fényképeimre. Mivel ezzel tisztában vagyok, és azzal is, hogy egy fényképet meglehet nagyon jól is csinálni, így az a kevésbé mérvadó.

2011. jún. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!