Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lánynak csak barátnak vagyok jó?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 15:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mert úgy viselkedsz, mint egy barát.
2011. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem udvarolsz elég intenzíven. Nálam is volt, hogy valaki ismerkedni akart, utána annyira nem lépett semmit, hogy esküszöm azt hittem, hogy csak barátkozik, mert illedelmes, így el is könyveltem egy kedves srácnak, aki barátot keres.
2011. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

alacsony a feromonszinted. esetleg nem vagy elég szimmetrikus. ergo: alkalmatlan vagy hímnek.

feltéve, hogy nem viselkedsz barátként, infantilisen.

2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Pedig én lépni szoktam.
2011. jún. 24. 15:43
 5/26 anonim ***** válasza:
Mikor és hogyan?
2011. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki jól.
2011. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Pl. megfognám a kezét, második randin. Aztán jön, hogy "én most nem vágyom kapcsolatra", "mást szeretek", "nagyon szeretlek, de csak mint barát", stb.
2011. jún. 24. 15:56
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem fogom tudni megérteni soha. Minek megy el akkor a második randira? Elképesztő. Ha én első randin nem érzek semmit akkor alap, hogy nem hülyítem szerencsétlent egy másodikkal.

Hány éves vagy?

2011. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mert túl jófiúsan és kedvesen közeledsz a nőkhöz. Legyél egy szexmániás vadállat, akit semmi más nem érdekel, mint a pina.
2011. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

hath en is hasonlo helyzetben vagyok 23f

-lehetek akarmilyen sehogy sem kellek senineksem ha onmagam ha masmilyen mind egyre megy , itt vagyok 23 evesen es meg anyit sem konyvelhetek el .... es amikor talakan is voltam elore ki volt jelentve ok de csak barati alapu lesz ... ( haht mintha gyomron rugtak volna....mindanyiszor , igassag szerint mikor ott voltam alig vartam , hogy vege legyen mert nem sok kedvem volt ugy setalgatni , hogy tudom barmilyen is legyek csak baratok maradunk... :-< )


U.I. a sexmanias allatnak en probaltam ugyis viselkedni meg kevesebb erdemenyel mint normal esetben

2011. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!