Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek lányok mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek lányok mi a véleményetek a papucsférjekről?

Figyelt kérdés
Igen, persze és mindenre bólogatva helyesel és azt is elviseli ami nem tetszik neki. És ami a legjobb nem támad vissza, ha megalázás éri. A buliba is inkább gyertyatartóként viselkedik és tűri, ha kedvese más férfiakkal is szóba áll. A boltban bevásárlás során elviseli, ha a párja órákat is nézelődis egy kib@szott rongydarab felett.
2011. jún. 24. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyenek a csendes őrültek, aki 15 év házasság után egyszer csak egy baltát állít a nő fejébe, aztán a gyerekeket a belüknél fogva kiakasztja az ajtó elé, végül főbelövi magát.
2011. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretjük őket, kivéve a megalázós meg a bólogatós részt, ilyet nem teszünk azzal aki hagyja hogy órákat nézgelődjünk és van olyan inteligens hogy tudja bulikba azért járunk, hogy más emberekkel együtt szórakozzunk.

Ezt a papucsférj kategóriát más férjek használják leginkább, és szerintem legfőképpen irígységből.

2011. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamóca.. ***** válasza:
100%

papucsnak minősül ha nem betegesen féltékeny, és nem veri szét minden férfi fejét akivel szóbaá llok? (nem, nem csalom meg. szóbaállok. azt csak nem tilos).

szerintem nem.

de ha egy férfi nem férfi, ha nem tud vitatkozni, ha mindenre csak bólogat az engem kicsinál, mert elég hirtelen vagyok.

2011. jún. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jav.: nézelődik (bocs gyorsan írtam)
2011. jún. 24. 17:54
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

semmi. örülök,hogy az én férjem nem papucs.

szerintem egy ilyen férfire/férjre nem lehet felnézni

2011. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én speciel nem tudnék így viselkedni szeretem, ha én mondom meg mi van és ellenkezek ha nem tetszik valami. Akkor nem tudok nem kemény lenni.
2011. jún. 24. 18:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én is papucs vagyok, mert nekem sikerül ezt a keménységet normálisabb hangnemben is produkálni. Eddig még nem kellett alkalmaznom a kőp@r@szt stílust.
2011. jún. 24. 18:12
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Papucsok általában a tapasztalatlan, emocionálisan műveletlen csávók szoktak lenni. Ha eleget tapasztalt már megvan benne a racionalitás, a következetesség, és a saját kifejlett vélemény, önbizalom kapcsolat terén.
2011. jún. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"emocionálisan műveletlen csávók"

nem kellet még kőbunkónak lennem stb.

Igazán csak sajnálni tudlak titeket.

2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Apukám szerintem kicsit papucs.De lehet csak túl nyugodt természet(bár a vérnyomása magas).Ő nagyon ritkán balhézik, bár nem csinál meg mindnet csak ha anyu lecseszi,de tipikus pasi aki bekéri a kaját, tv-zik meg ilyenek.Ha balhé van vagy nem tetszik neki valami akkro azért nem szól,mert anyu a pénzkereső és ezért inkább apu csöndbe marad.
2011. jún. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!