Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Valaki egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Valaki egy logikus magyarázatot, tudna-e adni?

Figyelt kérdés
Ha otthon eldöntöm, hogy kész, ezzel a fiúval többet szóba sem állok, fel sem veszem soha többé neki a telefont, nem is akarom látni. Erre fel pár nap múlva, hív, én felveszem (of course), kimegyek vele talizni, és amikor a társaságában vagyok már nem tudok rá haragudni.
2011. jún. 25. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
logikát keresni a női gondolkodásban? felesleges.
2011. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:)

ismerős... :D

sztem érzel vmit iránta, még ha magadnak be sem ismered :)

esetleg régóta magányos vagy és jól esik, hogy vki úgy mond törődik veled. bár az sem mellékes infó, hogy miért döntesz úgy, hogy hagyod a dolgot... :)

2011. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mert szerelmes vagy belé,és hagyod magad a kénye kedve szerint ugráltatni :( majd ha találsz egy érdemesebb fiút akibe szintén szerelmes leszel,akkor ezt a mostanit le fogod tudni építeni
2011. jún. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig elég kevés érdemesebb fiú van nála. Nem tudom hol bújkálnak, a jóképű ugyanakkor, helyes meg jófej pasik. Elég ritkán találkozom olyannal, aki megfogjon!
2011. jún. 25. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

A jóképű meg a helyes nem ugyanaz?


amúgy én ezt nem tudom, hogy a lányok hol mászkálnak akik jól is néznek ki, meg kedvesek stb...de én nem a bombázókra hajtok, mert ők általában nem rendes lányok, hanem csak fogjon meg például a szeme egy lánynak, vagy az arca...meg sokszor volt olyan is, hogy megláttam 1 csajt, külsőre egyáltalán nem vonzott, elkezdtünk ismerkedni meg stb, és egy idő múlva ő volt a leggyönyörűbb nekem a világon. Szóval egy esélyt adhatsz annak,a ki külsőre nem annyira jön be de nem is oylan taszító...bocs az offért.

2011. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!