Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, vagy normális heterok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, vagy normális heterok ha valaki tud értelmes magyarázatot erre annak örülnék, viszont a bunkók kíméljenek?

Figyelt kérdés

egy meleg fiú vagyok és egy ideje szerelmes vagyok egy srácba(aki meleg) több mint fél éve, és ezt neki is elmondtam 2 hónapjára rá, hogy megismertem. de ezalatt összejöttem a barátommal amiben persze az a srác segített akibe szerelmes voltam de ekkor még nemtudta. és mikor elmondtam neki, akkor kiderült, hogy végig féltékeny volt nem akarta hogy összejöjjünk, de az sem volt szóban hogy vele összejöjjek. és egy idő után újra szóba jött ez a téma (pár hónap elteltével) ahol azt mondta, hogy ha tehetné visszacsinálná, és megállítana abban hogy összejöjjek a barátommal (akivel azóta jól megvagyok, szeretem őt is, de még mindig szeretem azt a másik srácot). Viszont a srác akit szeretek azt írta hogy nem kérheti tőlem hogy önzőn csak egyedül őt szeressem, de szeretné, ha így lenne. Néha féltékeny, azért mert együtt vagyok a barátommal, egyszer szeret, máskor meg nem is érdeklem. Viszont nagyon megbízik bennem olyanok mond el amiket másnak soha nem tenne, én ismerem legjobban őt. Én még mindig szeretem őt, és hiába próbálom lezárni nem hagyja, mindig tesz olyat, amivel eléri hogy szeressem. De szeretem a barátomat is mindennél jobban nem tudnám elhagyni őt, de még mindig bennem van az hogy szeretem azt a másikat (persze erről az egészről a párom tud) Kérlek ha valaki tud válaszolni arra miért csinálja velem ezt, hogy ha vagyok, akkor az a baj, ha nem vagyok, és nem akarom őt szeretni akkor nem engedi hogy ne szeressem.


Tényleg csak értelmes válaszokat akarok (mellesleg nagyon nem érdekel hogy ki miket mond rólam azért mert meleg vagyok, ha ismernél nem is tudnád rólam hogy az vagyok, és akit ismerek elfogad annak aki vagyok)


2011. jún. 16. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akár felesleges is volt leirnod hogy az vagy mert tökre nincs köze az alapvetö gondhoz :)

amugy meg a srác nem tudja mit akar szerintem.mert nem akar titeket szétszedni.de ha te szereted akivel együtt vagy,akkor majd elmulik az érzés a másik iránt.és ő is talál majd mást,nem "rondit" bele a kapcsolatodba.de ha nem birtok magatokkal probáljátok megh egymással és kiderül müködne-e vagy sem.de ha nem akkor lehet elveszited barátként is

2011. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem valószínű, hisz már mondott olyat is hogyha kell akkor elérné, hogy újra csak őt szeressem. viszont félek, hisz mondta ha tehetné visszacsinálná azt, hogy járjak a barátommal, ezt megakadályozná. de egyikünk sem akarja elveszíteni a másikat. barátként semmiképp, és bármi lesz szerintem azok megmaradunk :) csak elég nehezen viselem azt, hogy egyszer szeret, máskor meg egyáltalán nem érdeklem) és én ezt próbálom megérteni hogy miért csinálja de nem tudom miért teszi. ez az ami rejtély a számomra
2011. jún. 16. 23:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben hagynám a srácot,és együtt maradnék a barátommal.Szerintem irányít téged,és ki akar tulajdonítani.Játszik veled,de igazából ő sem tudja mit akar.

Aki igazán szeret,az nem hoz össze mással!!

Gondolom én.:)Nehéz döntés előtt állsz,az biztos.

2011. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az idő talán segít, talán nem. de tök jó, hogy a párod tud az egészről. a másik fiúnak mennyire vannak nemi kapcsolatai? mennyire hajlamos belerondítani mások viszonyába? (ez ma nálunk a nemzeti sport).
2011. jún. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

hát van benne valami 23:34 tényleg nemzeti sport :)

hát eddig komolyabban nem volt még senkivel, nem tudom mennyire számít ez. az ha mégis megakarna szerezni nem tudom mire lenne képes, de azt mondta mindent elkövetne akkor... az a baj hogy én sem értem nem tudom mit akar

én próbálom hagyni és boldog lenni a párommal (akivel az is vagyok nagyon is, csak szeretném ezt lezárni mert szemétnek érzem magam vele szemben, hogy ott van az az érzés hogy mást is szeretek) csak az a baj, hogy az a másik nem nagyon akar elengedni, de ha vagyok, az is zavarja

2011. jún. 16. 23:42
 6/11 anonim ***** válasza:

én együtt maradnék a barátommal, ha szeretem.

a másik srác is vlsz szerelmes beléd, de elég irányító alkat, és sztem játszik az érzéseiddel.

megpróbálnék egy időre eltávolodni tőle. ha ekkor is úgy érezném, hogy nem tudok meglenni nélküle, akkor viszont szakítanék a jelenlegivel, nem áltatnám azzal,. hogy szeretem.

le kellene tisztáznod az érzéseidet mindkettejükkel kapcsolatban, h melyikük iránt erősebb. talán a legjobb megoldás az lenne, ha pár napig egyikükkel sem beszélnél, és így gondolnád át.

2011. jún. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem áltatom azzal hogy szeretem a jelenlegit és ezt ő is tudja. nem is tudnám elhagyni, és épp ezért vagyok kiakadva teljesen emiatt a dolog miatt, mert ha éppen az a kedve támad, hogy rájön mégis kellek neki, én nemtudom hogy akkor mit csináljak, merthát a jelenlegit szeretem mindennél jobban, viszont az érzés még mindig bennem van hogy a másikat is, amit próbálok lezárni (és ezt meg is mondtam neki, de NEM hagyja hogy lezárjam, és ez az ami kiborít)
2011. jún. 16. 23:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy párkapcsolatban,egy harmadik fél jobban izgat téged(külsőre belsőre mindenhogy odáig vagy!-már pedig te odáig vagy az elszalasztott srácért),akkor add fel a jelenlegi kapcsolatod ... Különben mindig arra fogsz gondolni,hogy mi lenne,ha.. ! Szóval ne maradj egy olyan párkapcsolatban,ahol hiányérzeted van... Biztos ő is szeret téged,és boldogok lehetnétek :-) 22n
2011. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nincs hiányérzetem, boldog vagyok a párommal, engem csak az zavar, hogy ő nem enged el engem. nem igazán gondolkodom azon, hogy mi lenne ha... csak szeretném megérteni, hogy miért csinálja, miért nem hagy, ha nem kellek neki. és szeretném lezárni, csak úgy nehéz ha az a másik nem hagyja.
2011. jún. 17. 00:19
 10/11 anonim ***** válasza:
22n vagyok.. bocsi,de ezt letudnád te zárni.. mégsem zártad le,hisz még itt is megkérdezted. Benned van a kisördög:-) Tudni akarod miért csinálta,hogy akkor kiderüljön,hogy valóban szeret-e... Bár heteró vagyok, nálam is van/volt már hasonló szituáció ...
2011. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!