Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet kikerülni a 22-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kikerülni a 22-es csapdájából?

Figyelt kérdés

Ha csóró vagyok, egy csaj sem néz rám. Viszont ha gazdag vagyok, akkor pedig a pénzemért szeretnének.

Hol a kiút?


2011. jún. 25. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Busszal megyek bulizni,holott 2 kocsim is van!
2011. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
ez nagyon egyszerű mindkét esetben: saját köreidben kell ismerkedni.
2011. jún. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
ez általánositás.. sose jártam pasival csak azért, mert volt pénze. viszont jártam olyannal, akinek nem igazan volt.. de nem emiatt szakitottunk.. azonban az baj volt, h szinte soha nem mentunk sehova, megértettem, de amikor mondtam, h majd én fizetek, akkor nem ment bele.
2011. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
figyelj. az élet nem egy algoritmus. nem gondolkozik úgy minden ember ahogy te, vagy ahogy a másik. minden ember gondolkozása különböző valamilyen szinten. mindenki változik, fejlődik. ne kombinálj annyit. légy önmagad, tanulj, szerezz melót és éld az életed!
2011. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
legyen titok a vagyoni helyzeted. nem kell megtudnia.
2011. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

De a legtöbb csóró pasi is így megy bulizni,ismerkedni.


Persze aztán kiderül,hogy az az egy értelmes ruhája van,ami éppen rajta van.


Otthon pedig várja a mackónadrág.

2011. jún. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha meggazdagodsz, költsd plasztikai műtétre a pénzedet, és úgy a külsőd miatt is beléd szerethet egy lány!
2011. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 vikotrot ***** válasza:

Bátyám mondta:

"-Ha nincs pénzem, megyek csajozni..."

Nincs több hozzáfűznivalóm

2011. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A bátyád világ életében k*rvázott? XDDDD
2011. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem egy ruhám van. lenne pénzem többre, de ez a túlélő sztájl, ez olyan cyberpunk érzés.
2011. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!