Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma hazafelé megálltam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma hazafelé megálltam egy órát beszélgetni ˝a lánnyal˝, csak azt hittem egyedül lesz, de társasággal volt. Nem tudtam rátérni vele, hogy mit akarok tőle. Beszélgettünk, aztán hazamentek. Szerintetek lejött neki, hogy érdeklődök iránta?

Figyelt kérdés
Jövő hétvégén megpróbálom elhívni egy italra vagy valami. Utána meg hazaviszem. Akkor beszélgessek vele mélyrehatóbban? Egyébként kb. 2 éve ismerem.
2011. jún. 26. 03:48
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem, 2 év után meg kéne tudnod mondani, mit is akarsz
2011. jún. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudtál rátérni hogy valójában mit is akarsz?



Miért nem mutattad meg neki a gumit,ami a zsebedben volt?

2011. jún. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tom,hogy mit akarsz,szex,vagy több,de az m1.

Talán azért,mert TÁRSASÁGGAL volt,és úgy mindenki kicsit bátortalanabb és nem is olyan romantikus/belsőséges stb...

2011. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Jövő hétvégén megpróbálom elhívni egy italra vagy valami. Utána meg hazaviszem. Akkor beszélgessek vele mélyrehatóbban?"



Kérdésben a válasz is ottvan

2011. jún. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem igen lehet megállapítani. Ha az időjárásról beszéltél 1 óráig, akkor nem valószínű, hogy leesett neki.
2011. jún. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!