Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet gazdag de normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet gazdag de normális pasikat találni?

Figyelt kérdés
Olyan férfit szeretnék aki kényeztetni tud és tudja érzékeltetni velem, hogy értékes nő vagyok. Nem akarok olyan kapcsolatot ahol nekem kell megdolgozni a kenyérért, szerintem minden nőnek vágya - még azoknak is akik tagadják - hogy eltartsák őket. Vagy legalábbis ne kelljen sokat dolgozniuk. Az sem zavarna, hogy ha az illető férfi nem korombeli, csak legyen tehetős... Hol lehet ilyeneket találni?
2011. jún. 26. 10:32
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
hollywood-ban
2011. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen gondolkodásmóddal számodra teljesen mindegy, hogy hol lehet találni ilyen pasikat, mert esélyed sem lenne náluk.
2011. jún. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
40%
egyertelmuen nem erdemled meg az olyanokat
2011. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
47%
A kérdést nyilván provokatív céllal tették fel...
2011. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen el vagy kényelmesedve, biztosan eddig nyalták a p.csádat. Bárcsak ilyen egyszerű lenne az élet, hogy más dolgozik helyettem, és még kényeztet is. Nos ez a gondolkodás nem most alakult ki valószínüleg, de innen már nehéz gyökeresen kiírtani, mondhatni lehetetlen. Csak így viszont semmi hasznod nincs a társadalomra, csak eszel és szarsz...
2011. jún. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy 10/10 -es, akkor esélyed sincs.
2011. jún. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Ezzel nem segítettetek!
2011. jún. 26. 10:47
 8/58 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken, menő bárokban klubokban. A lényeg, hogy úgy nézz ki mint aki gazdag és viselkedj úgy adj sokat magadra és ha majd találkozol ilyen férfival engedd hogy levegyen a lábadról játszd el hogy odavagy érte, de közben legyél igazi nő nem ribi...
2011. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, sehol sem találsz mert ilyen nincs. Egy otthon tespedő zabáló és hízó lusta csaj senkinek sem kell...
2011. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
79%

Szánalmas vagy.


Tönnkremennek az életem ha még egy személy belépne az életemben.


Senkit nem köteles egy férfi eltartani! Akkor köteles, ha a nő is letesz valamit az aztalra.


Ti hölgyek nagyon téves úton jártok, azt hiszitek hogy az eltartás azt jelenti, hogy te nem csinálsz semmit, otthon döglesz míg a hapsi keményen dolgozik?


Ti hölgyek teljesen más világban jártok, szálljatok már le a földre.


De a kérdésedből kiindúlva egy önző, beképzelt, naiv kiscsaj lehetsz, aki arra vágyik, hogy eltartsa valaki.


Ha belegondolsz a mai fiatalok 80-90%-a ilyen.


Persze hogy nem zvar téged ha korodbeli, hiszen ha van pénze egy férfinak, nem baj ha ronda. Vagy ostoba.


Valahogy sok - sok pénz után a férfi megszépűl a szemében. Na de miért?


Háliwúúdban is 20-30 éves csajok vannak ott 50-80éves hapsik mellett. Közéjük tartozol.

2011. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!