Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy nekem az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy nekem az az egyik legfontosabb egy pasiban, hogy gazdag legyen?

Figyelt kérdés
Olyan pasival már nem jönnék össze, akinek nincs pénze, mert volt már olyan és állandóan meghívatta magát italokra meg lehúzott, mert nekem elég sok pénzem van. Azóta már azt szeretném, hogy legyen legalább ugyanannyi pénze egy pasinak, mint nekem, sőt kifejezetten bejönnek a "sznob" kisugárzásúak. Ez mennyire nem normális? :S 16 éves voltam.
2009. ápr. 25. 12:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nagyon nem normális.
2009. ápr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
87%
Nem normális.
2009. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem normális...

Belőled is olyan lesz, mint a csak plázacicaként emlegetett világtalan kurv@'k...

23/F

2009. ápr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
57%
szerintem az normális, hogy nem akarod, hogy a pasid lehúzzon anyagilag. az én barátomnak is sok pénze van és jó érzés tudni, hogy bármiben tudna segíteni, ha anyagiakról van szó és nem megterhelő neki nyáron egy jó kis nyaralást kifizetni :) szóval jó maga a tudat, a biztonság és ez viszont normális. az előző barátomnak nem volt pénze, vele állandóan ezen ment a vita, zavart, hogy az én szüleimnek több van és én ezt a fajta kényelmet szoktam meg, amit ő nem tud megadni. :S
2009. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos azt kell mondanom, hogy manapság egyre inkább normálisnak mondható. De semmiképpen sem jónak. És ha így gondolkodsz, sosem lehetsz boldog.
2009. ápr. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez gáz,ne a pénz legyen az egyik legfőbb ok.Lehet milliárdos valaki,de ha bunkó és nem foglalkozik veled,akkor a pénz nem fog boldoggá tenni.Esetleg csak egy kis ideig.
2009. ápr. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
De persze legyen kedves is mellette, szóval egyedül az, hogy valaki gazdag nem ok arra, hogy járjak vele! Nekem szimplán tetszik a gazdag emberek kisugárzása.
2009. ápr. 25. 12:47
 8/45 anonim ***** válasza:
91%

"én szüleimnek több van és én ezt a fajta kényelmet szoktam meg, amit ő nem tud megadni. :S"

micsoda problémák.nemvitt el minden nap vásárolni?szegény:(


am meg mindenkinek van vmi fontos egy pasiba..neked épp ez..sztem se teljesen ideális..így h ismerkedsz?1.randin megkérdezed h mennyi pénze van?:O

2009. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem így gondolta. jobb, hogyha van pénze, mint hogyha nincs. sok csaj játssza, hogy neki nem fontos a pénz... a francokat nem! mindenkinek fontos ezen a világon, csak sokan olyan álszentek, hogy nem merik bevallani. egy kapcsolatban nem biztos, hogy ennek kell a legfontosabbnak lennie, de fontos.
2009. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
95%
Ha egyszer beleszeretsz egy fiúba egyátalán nem fog érdekelni hogy gazdag e!tapasztalat ;)
2009. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!