Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy azért nem jöttetek össze egy fiúval mert túlságosan hasonlóak voltatok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik és azt mondta, az a jó a mostani barátjában, hogy teljesen különböznek és hogy anno amiatt nem jött össze velem, mert túl hasonlítunk...
2011. jún. 26. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
hülye vagy te
2011. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kamu szöveg. Azért nem jött össze veled, mert nem tetszettél neki külsőre.
2011. jún. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ez csak egy hülye kifogás, a csajok ilyen ármányokkal koptatják le, azt aki nem jön be, nekik, mert félnek megmondani őszintén, hogy nem tetszel nekik!
2011. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség, szerintem sem akar tőled semmit...de az is lehet, h igazat mond, én azért nem szeretek olyannal összejönni, aki olyan, mint én, mert szeretem azokat, akik teljesen különböznek tőlem. :)
2011. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki
2011. jún. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik, hogy összejön-e veled valaki. Ha számítana, akkor inkább pluszt kellene, hogy jelentsen, de velem is megesett már, hogy a lány annak ellenére mást választott, hogy nagyon egyformák voltunk.
2011. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem.épp hogy egy kapcsolatban jó ha hasonlóak vagytok :)

mert tudjátok pár mozdulatból h mit gondol a másik.nyugodtan ehettek ugy egymás elött mint a malacok :Dmert ö is oylan te is olyan.ha erre fogta a lány akkor az kamu volt :/

2011. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kifogás volt, DE (csak hogy valaki a másik oldalra is álljon)


igen, van, hogy a túlzott hasonlóság már sok... párommal is félszavakból megértjük egymást de ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy ugyanolyan mint én, pont kiegészítjük egymást... ha ugyanolyan lenne, biztos nem jöttem volna össze vele, mert bele se zúgtam volna... magamba se vagyok szerelmes, miért lennék egy tök ugyanilyen pasiba?

2011. jún. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha, egyébként az biztos hogy bejövök neki, mert már kavartunk elég sokat. De lehet, hogy az igazi indok akkor nem ez volt..A mostani pasijával meg teljesen különböznek, sezirntem olyannyira, hogy az már nem jó.. van is gondjuk bőven
2011. jún. 26. 13:20
 10/10 anonim ***** válasza:

"A mostani pasijával meg teljesen különböznek, sezirntem olyannyira, hogy az már nem jó.. van is gondjuk bőven"


Akkor marad a legszebb öröm, a káröröm, és keress valaki mást. :P

2011. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!