Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem egy lánnyal, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal, de ha élőben beszélgetünk egyikünk se túlságosan bőbeszédű. Mit mondjak neki? Milyen témát dobjak fel, miről álljak neki beszélni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, mi az ami érdekel? Mi a hobbid? Történelem, biológia, munka, család?
2010. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Légy humoros és vidám, ne értsd félre NE kezdj el vicceket mesélni! csak legyél laza. Beszélj a körülöttetek lévő emberekröl, arról ami körülöttetek zajlik, kérdezd meg mit csinált hogy telt a hete a napja, ha más nem jut eszedbe mond, hogy te vagy a Pókember...


De mindig amikor találkoztok , dícsérd meg, hogy milyen csinos, milyen jól néz ki, lássa azt hogy figyelmes vagy.

2010. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Először csókolózzatok,aztán majd oldódik a gátlás.Én azt szoktam csinálni,hogy meghívtam kávézni,és utána mikor megkérdezte,hogy hova megyünk, én annyit mondtam:Oda ahol csókolózni lehet(pld park).Jó szöveg volt,mivel mindig abba a kávézóba vittem a nőket,a pénztároslány már nevetett mikor egy újabbal mentem be.De kár,hogy őt is nem vittem el.:(
2010. dec. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a gond. Mielőtt összejöttünk, elmesélte az egész életét, meg elmondott mindenkiről mindent amit tud. Vagy ha nem is mindent, a többi ott hirtelen nem jut eszembe:S
2010. dec. 6. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Direkt ezért kérdeztem hogy mi érdekel :) Tanulsz még? Ha igen mit vagy mi akarsz lenni? Mi a hobbid?
2010. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tádááám ezért rossz az msn meg a cset.....
2010. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Erről is beszéltünk már:) Egy suliba járunk:)
2010. dec. 6. 21:34
 8/8 199303 ***** válasza:

nekem ezért van szerencsém a barátommal:) élöbe én se vagyok tul beszédes magamtol:) de neki olyan dumaképesége van h minden percre tud témát felhozni:)

17/L

2010. dec. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!