Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon, de nagyon tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon, de nagyon tetszik egy fiú! De szinte semmit sem tudok róla. És fogalmam sincs, hogy mit kellene tennem, h közelebb kerüljek hozzá! Mit kellene tennem, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki tetszik,de sehogy sem tudok hozzá közelebb kerülni!Nem tudom hogyan kellene viselkednem ahhoz,hogy észrevegyen.Vagyis lehetséges,hogy már észrevett,de sokan mondják,hogy félénk.Mit tegyek?Nekem nagyon tetszik,már egyenesen beleestem!
2009. márc. 25. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

talán szólítsd meg, menj oda hozzá... biztos van vmi közös dolgotok: suli, lakhely, bulik... akármi. vagy intézd el h tudjon róla h bejön neked, aztán hátha kezdeményez ő :D

bár én is így voltam a barátommal a megismerkedésünk előtt... nem is ismertem, csak 1-2x láttam buliban, de nem mertem odamenni hozzá,láttam képeken is és tök megtetszett :) csak mivel nem is nagyon láttam, idővel lemondtam róla... de a sors egyszercsak összehozott vele, ráadásul ő jött oda hozzám először :) szóval néha lehet elég csak hagyni, hadd alakuljanak a dolgok maguktól :)

2009. márc. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy suliba járunk,és mikor elmegyek az ajtójuk előtt,akkor mindig kijön,és míg be nem fordulok a folyosón,addig néz felém,de nem akarom elbízni magam!De nagyon félénk!
2009. márc. 25. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
vannak közös ismerőseitek? mert ők például sokat segíthetnek :D
2009. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,van egy pár!De nem szívesen mondom el nekik,mert azok megmondanák neki,és csak azért jönnénk össze,már ha összejönnénk,mert tudja,h nekem nagyon tetszik!
2009. márc. 26. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Hu,ez furcsa...Én is így vagyok vele!!!

Fiú vagyok és tetszik nekem is egy csaj,én se tudok róla semmit.Ugyanúgy én is egy iskolába járok vele,csak az a baj,hogy (ahogy leírtad) kicsit FÉLÉNK vagyok,és nekünk is van pár közös ismerősünk...xDxD

Hol is laksz? xD

2009. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!