Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van, hogy próbálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy próbálok barátkozni egy lánnyal, elsőre nagyjából sikerül is, viszont mikor kezdünk egyre többet beszélgetni nem tudom őt úgy lefoglalni?

Figyelt kérdés

Nem tudok akkora áttörést kelteni, hogy úgy gondoljam h ez egy nehezen felejthető nap volt és ezáltal nem tudok olyan közel kerülni hozzá, pedig nagyon szeretem. Hozzáteszem azért nem vagyok nagyon ronda, mert sokszor a lányok kezdeményeznek. (nyilván a külsőm alapján)?

Arra a kérdéseimre szeretnék választ kapni, hogy ez miért van és, hogy ez hogyan küszöbölhető ki ?

Lehet, hogy talán nagyon görcsösen próbálok köezeldni ?


2011. jún. 26. 21:00
 1/9 anonim válasza:

Szerintem túl görcsös lehetsz , és talán ezért nem sikerül a dolog , illetve az is lehetséges hogy nincs akkora beszélőkéd , az-az kicsit zárkózott vagy ! Szerintem ha már kezd a helyzet uncsivá válni próbáld meg elütni egy poénnal!

Nekem mindig bejött !

2011. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk nemhiszem, hogy túl görcsös lennék, mert nem az a típus vagyok, viszont a zárkózottság már elképzelhető. És milyen tippek vannak a zárkózottság oldására ?
2011. jún. 26. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet, hogy annyira görcsös vagy, hogy hülyeségeket beszélsz.

Vagy az is lehet, hogy túl rámenősek a kérdések? Mondjuk, hogy hány pasija volt, stb.. Ezt nem szeretjük :)

2011. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
neeem, rámaenős egyáltalán nem vagyok, sőt.. :)
2011. jún. 29. 23:29
 5/9 anonim ***** válasza:
ha nem tudod lefoglalni = nincs közös témátok = nem hozzád való... :)
2011. jún. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
utolsónak van igaza.
2011. júl. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kösziköszi :DDD
2011. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerős a probléma, de igazán erre nincs konkrét válasz mert helyzetfüggő. Alapból találkozzatok olyan helyen, ami meghittebb, tehát nálatok pl, és kezdj el közelebb kerülni hozzá, ne nyomulósan, csak szép fokozatosan éreztesd vele az érdeklődésed, aztán meg majd alakul
2011. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hívd el randira, az lenne a következő lépcsőfok. Más helyszín, és egyből lenne téma. De ne úgy állj hozzá, hogy jaj már pedig nekem azonnal csaj kell, vagyis ő kell, legyél lazább, engedd el magad.
2011. júl. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!