Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek illik fizetni? Megáll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek illik fizetni? Megáll az eszem még én lennék a hibás, ha ő hívott meg? Vagy ingyen pia és szex?

Figyelt kérdés

1. Ti nálatok nem az a normális, ha a pasi első randira hív, akkor ő fizet?(Mondjuk ha vmi drágább randiról van szó, akkor meg felesbe fizetik) És ha már járnak, akkor egyszer pasi, egyszer csaj, vagy mindig felesbe mennek.

2. A hétvégén barátnőmmel a kedvenc pub-ban voltunk és fiúk vagy már órája hivogattak magukhoz, hogy csatlakozzunk. Megkérdezték tőlünk, hogy mit iszunk. Mi a barátnőmmel először, hogy semmit. Mivel a srác erősköd hát rá bólintottam. Megittuk, akartunk menni és akkor elkezdtek minket buliba, meg lakásra hivogatni. Mondtam, hogy srácok rossz ajtón kopogtattok. Erre a bunkója oda ül mellém és elkezd velem ordibálni "mit képzelek magamról, itt meghivatom magam ingyen piára és így kikosarazom a barátját, hogy ez milyen munka, stb." Most ebbe en lettem volna a hibás?


2009. márc. 25. 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja meg azt is hozzá mondta, hogy én csak a pasik pénzére hajtok, hogy minden nő csak arra bukik. Pedig nem!Nem kell mindenkit egy zsákba dobálni.
2009. márc. 25. 22:19
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem a srac a bunko!!!!! meghivott piara. ergo o fizet. az mar mas, h abban a remenyben hivott meg h lesz folytatasa a dolognak reszedrol vagy viszonzas de bunkosag az ingyen pia=szex kovetkeztetes. ti nem voltstok hibasak. esetleg ha hitegettetek oket,flortoltetek, szoval jeleket adtatok amibol ok azt hittek bejosztok nekik -nem kellett voltna. de ahogy eszreveszem 1 halom fiatal neveletlen nyomulos bunko akinke sok a folosleges penze. nyugi.


ami a randikat illeti....hat aki meghivja a masikat fizet. mikor kinek van penze/kedve. de leggyakrabban felezzuk, vagyis mindenki fizeti a magaet.

2009. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

nevess rajta. : D.

egy ital árába még senki sem halt bele..nekem is volt már olyan, hogy egy srác meghívott egy üdítőre, és miután megittuk, elmondtam, hogy van barátom.

2009. márc. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

tipikus műmacsó p.cs.k, nem kell velük foglalkozni. Azt gondolják hogy meghívnak eg yitalra és attól szétteszed alábad (amit sokan meg is tesznek... na mindegy)

jó hogy te nem ilyen vagy, ne foglalkozz velük, nem voltál "hibás"

ami meg a fizetést illeti, ebben is egyetértünk

2009. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a helyes, ahogy az 1. pontban írtad. Ebben az esetben, mivel a srác hívott meg, neki illett volna fizetni, mivel gondolom nem qrvák vagytok, akiknek pia fizetés után szex a dolga... :)
2009. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azért is írtam mert sokszor van e körül vita...Nem flörtöltünk velük, csak szimpatikusaknak találtuk őket és hülyén nézett már ki, hogy könyörögnek. :-D

Amúgy meg "sajnos" 25-30 éves pasikról van szó.

2009. márc. 25. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, itt neked van igazad, hiszen a srácok ajánlották fel hogy meghívnak, ezzel csak magukat égették le hogy ilyeneket mondtak:D Az ilyeneket ki kell nevetni és nem foglalkozni velük:)
2009. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az 1. pontban pont úgy írtad le ahogy lennie kell. :)


De a kedves válaszolónak aki elfogadott egy meghívást amikor van barátja:

Na hát neked gratula. Nem halt bele senki egy ital árába, és épp ezért kifizethetted volna saját magadnak. Ez elvi kérdés, ha elfogadsz egy meghívást akkor jelzed hogy nyitott vagy ismerkedésre, és utána meg elmondod neki hogy van barátod... ez azért már kihasználás és bunkóság is, és a legjobb hogy ezt egy másik lányon fogja kompenzálni. Ügyes voltál. :)

2009. márc. 26. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
:O!veled nincs baj.a pasi nem teljesen komplett.....:P
2009. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem ígértél randit a meghívásért, másrészt ők erősködtek, röhej, hogy benneteket hibáztatnak, mert nem tiltakoztatok elég hevesen.
2014. febr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!