Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a leg egyszerübb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a leg egyszerübb, hogy találjak a legjobban barátnőt? A csók a hibás?

Figyelt kérdés
Mi lenne a leg egyszerübb, hogy találjak a legjobban barátnőt akivel a legjobban megértem maga? Lenne jelentkező de azok nem nagyon érdekellnek. Tippek? Volt csajom de nem volt csók talán ettől tartok. Kicsit félek az első csóktól és e miatt kicsit bizonytalan vagyok.15/F
2011. aug. 9. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Nyugi,csak a partyszemüveged mutat rózsaszinen.
2011. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem:)
2011. aug. 9. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Még gyerekes vagy ezért nem is lesz barátnőd (ha lesz az is gyerekes csaj lesz). Majd felnősz...
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok gyerekes.Bár már voltam 7 honapos kapcsolatban és nem történt meg a dolog.A csókra gondolok csak.
2011. aug. 9. 18:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha mész plázába,nyaralni vagy szórakozni..és látsz egy csajt aki tetszik..és veled egykorú akkor nyugodtan hívd meg(ha egyedül van) valamire.Biztos elfogja fogadni(ha jól nézzel ki.nem vagy dagadt Wow kocka><")..beszélgess vele(Ne WoWról(!)olynról ami érdekli,kérdezd meg honnan jött,mit szeret csinál,van e testvére stb. )Lehet nem lesz belőle csak egy ismeretség.De ha mondjuk valaki a baráti körödben tetszik(vagy a suliból,esetleg egy városban laktok)akkor hívd el moziba vagy valamit kajálni.Vagy csak menjetek el sétálni.a többi jön majd magától!
2011. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kocka és nem WOW ozok.Orvos akarok lenni de nem azt jelenti hogy egész nap tanulok csak másabb vagyok:)
2011. aug. 9. 18:11
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne a legjobb van aki tetszik de nem tudom hogy kezdjem mit tegyek...
2011. aug. 9. 18:14
 8/14 anonim ***** válasza:

18:10-es válaszadó :

Szereztél pár örömkönnycseppet az arcomra, olyan jót röhögtem ezen h "Ne a wowozásról(!) "

x''''DDDDD

Am meg 15/F-nek mondom, hogy a szerelem a legváratlanabb helyen talál rád:) Ne erőltesd, amikor már kezded feladni akkor:P tapasztalatból.. legalábbis velem így volt.

(bár annak már vége)

2011. aug. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Lenne jelentkező de azok nem nagyon érdekellnek."

Na itt van a hiba. Az igazán jó csajoknál csak akkor van esélyed, ha jóképű ÉS gazdag vagy. Az átlagosaknál pedig csak akkor, ha ezek közül vmelyik.

2011. aug. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát gazdag nem vagyok de a jó képük kötött lehetek ahogy értesültem:)


Lehet hogy váratlanul ér majd de akkor nem várok.Majd jön ha lesz.Bár ez nem a legjobb megoldas ahoz hogy szerezzek egy jo csajt:D Aki megfelel nekem.

2011. aug. 9. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!