Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol ismerkedhetek meg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetek meg olyan pasikkal akik értelmesek is de közben azért adnak magukra?

Figyelt kérdés

Már régebb óta nincs komoly kapcsolatom, viszont mostmár nagyon hiányzik egy fiú :) szerintetek hol ismerkedjek? nem igazán szeretnék társkeresőre felregisztrálni...

Bulikban eddig csak olyan pasival találkoztam aki arra ment volna, hogy...

szóval kb már nem tudom mit tegyek pedig mások szerint nem vagyok egy csúnya lány:)


2011. jún. 26. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Életkorod?
2011. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
21vagyok
2011. jún. 26. 22:23
 3/8 anonim válasza:
Szoboszló! :P
2011. jún. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az igazat megvallva első reakcióm az lett volna, hogy "nálam:P" de aztán rájöttem h. nem volna egy igazán kifinomult és kulturált közeledési metódus, ezért maradjunk annyiban h. ha valóban olyan vagy, mint amilyennek mondod magad s meglátnálak netán egy boltban a sorban ácsorogva, akkor valami olyasmit mondanék: "szia, ne haragudj, hogy csak így teljesen ismeretlenül megszólítalak, de elkápráztattál ragyogó szépségeddel és képtelen volnék továbbsétálni anélkül, hogy megtudnám a nevedet:)"

(sajna ez így netes formában annyira nem nyerő mert nem látlak, s te sem látsz, még az is lehet h. egy nagydarab szőrös mellkasú, kopasz látens homoszexuális középkorú férfi vagy aki ilyen kérdéseket tesz fel passzív unalomból:) de persze az is meg lehet h. én vagyok ilyen:D)

2011. jún. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2011. jún. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

szóval konkrétan h végre választ is kapj a kérdésedre!:

ilyen pasikat főként a stílusosabb szórakozó helyeken találhatsz! egy menőbb klub, bár, vagy akár vizipipázó!

2011. jún. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két dolgot tudnék kapásból ajánlani: salsa-estek például kiváló alkalmat jelentenek az ismerkedésre. Ezek arról szólnak, hogy a jelen lévő fiúk folyamatosan felkérik a lányokat táncolni, a tánc alatt pedig közelebb kerültök egymáshoz, és elválik, hogy első körben szimpatikusak vagytok-e egymásnak. Ha igen, akkor folytatódhat a tánc (és egymás komolyabb megismerés) ha meg nem, akkor várhatód a következő jelentkezőt. Persze ehhez meg kell tanulni táncolni, de akár a táncóra is kiváló alkalom lehet az ismerkedésre. Tapasztalataim szerint ilyen helyekre értelmes, jófej emberek járanak általában. Másik lehetőség a házibulikban való ismerkedés, mert ide eleve megszűrt emberek járnak, akik nem tök ismeretlenek, így könnyebben fel tudod mérni kivel érdemes foglalkozni, és kivel nem. A klubokat sztem kerüld el, oda manapság csak gáz emberek járnak, és nagy valószínűséggel csak csalódás érhet. Ha tudnám pontosan mivel is foglalkozol, és milyen körökben mozogsz, akkor még tudnék tippeket adni...
2011. jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyár van, mennyetek ki a strandra a barátnőiddel. ott is van egy csomó tahó, de kevesebb mint egy diszkóban.
2011. jún. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!