Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi a véleményetek a húsosabb lányokról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy tetszik-e nektek a széles csípő, picit nagyobb fenék,vastag comb stb.. :))
2011. jún. 26. 22:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem igen 22F
2011. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de tehetnél fel képet. Esetleg mutathatnál hozzád hasonló nőket és el tudom modani, hogy az konkrétan tetszik-e. Am nekem bejön, ha egy lány úgy duci egy kicsit. De leginkább az arca fog meg. Az alkata annyira nem számít, ha duci akkor azért szeretem, ha nem duci akkor azért.
2011. jún. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Alkat annyira nem lényeg szerintem.:) Persze ne legyed Godzilla, meg csontkollekció se.. valahol a kettő közt. De főleg az arc a lényeg szerintem is.:) Nömeg az egész csaj kisugárzása:P
2011. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nagyon tetszenek, és izgatónak tartom, a nagy, és formás melleket, és a szintén nagy, és kerek popsikat. F.
2011. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 WhiteLabel ***** válasza:
Nekem nem tetszenek, nagyon nem.
2011. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát kb.ennyire húsos vagyok: [link]


A képen amúgy Lady Gaga van. :D

2011. jún. 26. 23:26
 7/26 anonim válasza:
100%
Hát pont ő nem mert nagyonfehér de amugy igen énis sokkal jobban szeretem ezeket a barátnőm utálja magát de nekem nagyonátjön az alakja:)
2011. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez így szokott lenni, én is próbálok ellene tenni, remélem sikerülni fog.:))
2011. jún. 26. 23:39
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
nagy pi csa, nagy tőgy az a jó, mert bárhova lehet hajtani egy pi nát :D meg lehet kapaszkodni :D
2011. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

Jaj ez az alkat egyáltalán nem húsos. Picit van rajta, de pont annyi, amennyi kell. Ladygagát egy borzalmas és undorító nőnek tartom, de csak a viselkedése miatt, ha ilyen alkatod van az teljesen jó. Lehetne am húsosabb is :D


De ez inkább az az alkat, hogy nem az a sovány, hanem egy fokozattal teltebb a soványnál. Pont jó, nőies meg minden. És van mit fogni.


Am meg én azt vettem észre, hogy mintha a fiúk alkata jobban számítana. A lányok szinte mindig jók úgy ahogy vannak, de a fiúknál meg már nem lehet sörhas meg széles vállak kellenek, szimmetrikus izomzat, kisportolt legyen meg minden. Nekünk nehezebb. Legalábbis számomra, ha tetszik egy lány, akkor nem érdekel, hogy hány kiló van rajta és felőlem ha magára szedne még 20 kilót akkor is tetszene.


20f

2011. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!