Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ti visszautasítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti visszautasítanátok egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Vékony, jó alakú, szép arcú, kedves, visszafogott nem olyan túl közvetlen, de néha mégis az. Beszédes, de van hogy sokáig hallgat. Visszautasítanátok, ha mondjuk tetszik, de nem úgy, mint egy nő? Vagy megpróbálnátok megismerni?
2011. jún. 27. 14:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen lenne az, aki esetében minden eszembe jutna, csak a visszautasítás nem. Még szép, hogy meg akarnám ismerni.
2011. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És ha nagyon keveset tudtok beszélgetni, mondjuk a lány is meg a fiú is sokat dumál, de amúgy mégis csendesebb fajta mind kettő, de mással sokat dumál, de egymással valahogy mégsem megy a kommunikáció?
2011. jún. 27. 14:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha hónapokig nem megy a kommunikáció, akkor ott valakivel baj ban. De én türelmes típus vagy. És a nő, ha szép, akkor szép. A tetszik, akkor úgy, mint egy nő, akkor is, ha nem ribis.

küldj képet:)

2011. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szeretném megismerni mert a leírtak alapján jól hangzik, de nagyon óvatos lennék. :)
2011. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elgondolkodnék rajta. Miért hallgat? Azt várja hogy majd én beszélek helyette? Arra várhat. Nehogy már felcseréljük a szerepeket!

34/F

2011. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14:28: Mondjuk úgy, hogy ügyes vagyok, és tudok kérdezni. Kizárt, hogy ne legyen kommunikáció, pedig én se vagyok egy társaság középpontja típus.
2011. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha a lány próbál beszélgetni, de a srác csak akkor beszél, ha a lány kezdeményez, amúgy magától szinte soha?:O
2011. jún. 27. 14:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor megkérdezed, hogy miért ilyen csendes vagy többé nem keresed.
2011. jún. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
14:32: Akkor az halott ügy, az ipse nem elég határozott és elszánt. Lehet próbálkozni a bátorításával, de ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2011. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"csendesebb fajta mind kettő, de mással sokat dumál, de egymással valahogy mégsem megy a kommunikáció"

Hogy miért nem megy azt neked kell érezni. Lehet, hogy idő kell még neki hogy feloldódjon és megnyíljon melletted, de lehet hogy egyszerűen nincs meg a közös hullámhossz és azért nehézkes a kommunikáció.

2011. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!