Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 év körüli férfiak! Visszaut...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli férfiak! Visszautasítanátok egy kedves, aranyos 20 év körüli lányt, aki meg akarna ismerni titeket, csak azért mert még lány és nem nő, csak azért mert nem elég érett hozzátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A 20 év nem akadály. Az, hogy nem elég érett, már inkább. (ez viszont nem kifejezetten kor függő)
2011. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem utasítanálak vissza.Arra jó lennél.:)Tudod mire.De semmi komoly, mert pocsékra tennél a hülye gyerekes dolgaiddal.Szeretőnek tartanálak, ennyi. 29/F
2011. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én nem utasítanám el a közeledését. De az elején nem sok esélyt látok bármi többre. De aztán ha jobban megismerjük egymást később akármi is lehet. F29
2011. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20 évest vagy 20 év körülit? Nagyon nem mindegy, mert a huszas pont határeset! 22-t már nem feltétlen.
2011. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nemsoká 21!:D

Egyébként nem értem mi a a baj abba, ha egy lány közeledik egy férfihoz, de úgy kátszik, baj...:(

Jah, és gyerekes vagyok, de nálam ez inkább abban mutatkozik meg, hogy nem vagyok amolyan r*bis alkat.

2011. jan. 11. 20:16
 6/11 anonim ***** válasza:

és miért kell neked feltétlen egy 30 körüli f@szi?25 körüli kevés vagy mi?Hidd el nekünk még keményebb ott! :D

24/F

2011. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából 27, és azért, mert beleszerettem...*-*
2011. jan. 11. 20:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Én veled egykorú vagyok és ismerek olyan férfit aki 30 év körüli és minden akadály nélkül összejött volna velem és tudom, hogy nem csak egy estére...(ebben az esetben én utasítottam el a dolgot). Ez valóban csak érettség kérdése. Valamint, hogy mennyire tudod felmérni az illetőt előre. Az itt válaszolók egy-némelyike egy 16 éves szintjén van, ahogy elnézem, de vannak olyanok ebben a korszakban, akikkel bizony ha összejössz nem csak szexre fogsz kelleni neki, hanem előbb-utóbb családra vágyik majd, de legalábbis házasságra, ami egyáltalán nem ritka..Ezen gondolkodj..Meg tudod neki adni idővel??
2011. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, hogy annak ellenére, hogy még viszonylag fiatal vagyok, családra vágyom, és lehet, hogy ő nem gondolja, hogy én nem akarok úgymond "élni" mint sok fiatal, hogy csak a bulik egymás után...
2011. jan. 11. 20:42
 10/11 anonim ***** válasza:

én is 20 éves vagyok , és szerintem eléggé komoly tudok lenni. A barátommal 2 hónapja vagyunk együtt és ő 29 éves :)

Ez az egész nem a legegyszerűbb,van akadálya hogy mi ne legyünk együtt, de ez hosszú... Annyit elárulok hogy igy 2 hónap után sem erőlteti a szexet:) Szóval ez annyit elárul hogy igenis komolyan lehet venni egy 20 éves lányt/nőt , és nem csak szeretőnek kell... bár ez nálunk is igy indult hogy ő csak annak szeretne engem, de nem így lett :)

2011. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!