Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor, ha olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha olyan lánnyal randizol, akit 3 éve ismersz már? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

De igazából beszélni csak 1 éve beszélgetünk többet. Mire kell odafigyelni ilyen esetben, hogy lássaa lány a randiból, hogy az nem csak egy baráti találka? Mert így még nem voltam, csak úgy, hogy akkor ismerkedtünk.


18/F


2011. jún. 27. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradj olyan,amilyennek ismer.
2011. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor gondolhatja azt is, hogy baráti találkozásra hívtam, nem? Hogy lehetne érzékeltetni, hogy ez más? Sajnos így még nem voltam, nehéz így ledönteni a falakat kettőnk között.
2011. jún. 27. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy egyszer én ezt már megszívtam,kaptam egy szép nagy kosarat...


Az egy másik dolog,hogy 1 év múlva újra felbukkant a lány,többet akart,de már van barátnőm:)

2011. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csak ugyan úgy mint a többi lánynál, ne foglalkoztasson, hogy már ismered, max előnyösebb mer van beszéd téma
2011. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fogd meg a kezét.. erről rá fog jönni :)
2011. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj nagyon,azt nem szeretik.


Az elején csak óvatosan simogasd a csiklóját..:)

2011. jún. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Maradj olyannak amilyennek ismer, de légy közvetlenebb. Oké, nem kell nyomulni, de nézhetsz többet a szemébe, dicsérd meg a kinézetét, néha -nem túl gyakran- érj hozzá párszor. Amúgy, egy barát nem szokott csak úgy elhívni kettesben valahová, le fog esni a csajnak ;)
2011. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!