Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mi alapján döntöd el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi alapján döntöd el hogy lesz-e 2. randi vagy hogy összejössz-e akivel először randizol?

Figyelt kérdés
Gondolom ez egyénenként változó... de mi jön be egy pasiban ami később megfog és ennek következtében másodszorra is randizni szeretnél vele vagy esetleg még többet is?
2009. okt. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól éreztem magam vele az első randin,mert jó a humora és sokat nevettünk,akkor valószínüleg szeretném még többször is látni.A vonzalom sem utolsó,de én 2-3 randi esélyt akkor is adok,ha elsőre nem állt el a lélegzetem a külsejétől.A humor viszont nagyon fontos!!!
2009. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a randi után folyton rá gondolok. Az első randi amúgy tök fura szokott lenni, legalábbis én most voltam azon és nagyon izgultam. A srác kedves volt, humoros, illedelmes, ő hívott meg egy italra (még ha én is osztozni akartam a költségeken). Megfogott, mert pont megfelel az elképzeléseimnek, de ez egyénenként változó. Mondjuk én is szoktam minimum második esélyt adni. (23/n)
2009. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt konkrétan nem lehet megfogalmazni, az összhatás dönti el. ez relatív dolog, így hülye a kérdés.
2009. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.első benyomás.ha az rossz, ugrottaz egész.

2.mennyi közös van bennünk

3.mennyire bunkó

4.mennyire magabiztos

2009. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

eleve hibás a kérdés :D

egyébként meg magadat add, ha nem kellesz neki akkor ez van, ne azt add el aminek játszod magad, úgy akarj tetszeni a lányoknak amilyen vagy :)

2009. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!