Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejönnek a fél-egy-másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnek a fél-egy-másfél évvel fiatalabb srácok. (? )

Figyelt kérdés

17,5 éves lány vagyok, és mostanában egyre jobban bejönnek a nálam fiatalabbak, akiken még anyáskodni is lehet, aki tapasztalatlanabb, mint én, stbstb... Volt egy kis kalandom egy fél évvel fiatalabb, bár tapasztalt sráccal... Amikor csókolóztunk, olyan szinten remegett a kezem között, hatalmas jó érzés volt valamiért..


Attól félek, hogy a fiatal srácok viszont nem mernének nálam bepróbálkozni, azt gondolva, hogy túl idős vagyok VAGY hogy idős vagyok, és tuti nem lehetne semmi a dologból...


Szerintetek?


2011. jún. 27. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A válasz írója 50%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:34


Nem vagyok lány.

2011. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:34


Nem számoltam azt annak, arról van szó, hogy KÜLÖNBSÉG van a friss tizenhetes meg a majdnem18as között :)

2011. jún. 27. 20:41
 13/14 anonim ***** válasza:
De akkor ne írd 17,5 nek! Ha most lettél csak 17! Érted a KÜLÖNBSÉGET?
2011. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

De nem most lettem 17, hanem tavaly november végén! xD Istenem, hogy tudja két ember ENNYIRE félreérteni egymást :D:D:D


Azért emlegetem a friss 17-et, hogy összehasonlítstam a két kategóriát, indoklásként a "17,5"-re. Hogy azéééért ííííírtam 17,5-et, hogy pontosabban meg tudjam mondani, mennyi idős vagyok, meeert haa csak aaaazt ííírom, hooogy 17, aaaz jeleeeentheeet friiiiss tizeeenheeteeeet éés majdnem tiizeennyooolcaaat iiis.


Ha most sem értetted meg, akkor feladom.

2011. jún. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!