Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatalabb lányoknak bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb lányoknak bejönnek a macis alkatú és hasonló korú fiúk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 31. 01:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igeeeeeeeeeeeeen! Mert olyan aranyosak a kis macis testalkatukkal. És erőt sugároznak. Biztonságban érzi magát mellettük az ember. Na és a kis macimosolyuk - olyan édessssssssss!
2009. aug. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
izlesek es pofonok... mindenkinek mas jon be...
2009. aug. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Ha hiszed, ha nem. Több lány vonzódik inkább a mackókhoz, mint a gyúrmababákhoz. Vagy az apukájukat keresik benne, vagy a gyerekkori plüssmackót, akit megölelni puha volt. Személy szerint én voltam már vékony is, macis is, extrém is. A középállapot (macis) nyert. :) 22F
2009. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igeeeeeeeeeeeen!:)
2009. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

inkább macis mint kigyurt (azok idióták) vagy olyan sovány hogy az 50kilommal összenyomjam:D

22/L

2009. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem kigyurt... bocsi, de azok se idióták...normálisak is vannak köztük, és számomra inkább az sugározza azt hogy ő meg tud védeni
2009. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
egy macis alkatu srát nem hoszem h meg tudna védeni egy kigyurtal szemben na m1 én fiú vok nem mondanám magam nagyon kigyúrtnak inkább sprotosnak és nem vagyok se hülye se bunkó se idióta és sztem egy lánynak pont olyan pasi kell aki tuggya mikor kell aranyosnak, és mikor kell határozott, erősnak lenni. (ez a tapasztalatom)
2009. aug. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
neeeeeeeeeeeeeeeeem
2009. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem meg hót mind1 ha akarod a lányt akkor megkaphatod kitartás kérdése az egész!

Sok bók mégtöbb törődés és kedvesség!

Minden amit nem kap meg mástól....adj bele 110%ot :)

2009. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
számomra a külsőség mellékes a lényeg, hogy biztonságba érezzem magam mellette..:)
2009. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!