Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kijöttem a gyakorlatból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijöttem a gyakorlatból, lányok ez most így mi? Tetszem neki, vagy csak udvarias?

Figyelt kérdés

Volt egy korábbi kérdésem, de egyetlen választ sem kaptam rá. Szóval. Tetszik a srác, aki a tetoválásomat készítette, és gyakorlatilag a megbeszélés/varrást követően majdnem teljesen megszűnt a kapcsolat köztünk, azon kívül, hogy néha munkába menet összefutunk az utcán, és elkísér egy darabon. Ez is már vagy három hete fordult elő utoljára, azóta még csak személyesen nem is találkoztunk. Most néhány napja egy közösségi portálon állandóan hosszászól a bejegyzéseimhez, mindig ő az első, zenéket oszt meg az üzenőfalamon, és burkoltan kacérkodik, állandóan oda lyukadunk ki, hogy csinos vagyok, és ne legyek szomorú, úgy is lesz párom. Az igazság az, hogy tetszik. És alapjáraton vehetném úgy a jeleket, hogy én is neki, de tulajdonképpen mindenkihez van egy-egy kedves szava, tényleg nagyon pozitív, kedves, jószívű személyiség... Tehát lehet, hogy csak inteznívebben próbál jobb kedvre deríteni.

Hogyan tudakolhatnám meg tőle, nem konkrétan rákérdezve, hogy ez most kedvesség, vagy vonzalom-e? Nem akarok fejjel menni a falnak, mert mi van, ha tényleg csupán jóindulatú?

22L


2011. jún. 28. 10:12
 1/3 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__18405..

Korábbi kérdés, ha esetleg érdekel bárkit is. :)

2011. jún. 28. 10:13
 2/3 anonim ***** válasza:
személyesen próbálkozz ne facebookon. úgy sok minden kiderül majd:)
2011. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Másik kérdésednél az első (és egyetlen) válasz tökéletesen jó, én javasolnám annak a megfogadását.

...


Minden esetre, ha nem facen akarsz ismerkedni - amit megértek 22évesen - akkor meg kell várnod a legközelebbi találkát, vagy legalább annyit írni neki, hogy szeretnél vele személyesen találkozni megint.

2011. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!