Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A jó nőkhöz sosem elég a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jó nőkhöz sosem elég a belső érték?

Figyelt kérdés

Miért mindig a pénzes csávók viszik el a jó nőket? Bemegyek egy buliba, látom a dögös csajokat és oda se merek menni, mert csóró vagyok.


Odamegy a másik, nala a BMW kulcs, aranynyaklánc, köteg a zsebben és máris működik a dolog. A kiscsaj máris neki rázza a seggét. Ne mondja nekem senki, hogy a pénz nem vonzza a nőket. Aki így gondolkodik az naív. Csak körbe kell nézni.


Mit tudna csinálni egy egyszerű egyetemista, mint én? Pénz nincs, de esetleg van valami más technika...


2011. jún. 28. 23:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
mi az, h jó nő?
2011. jún. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Annyira unalmasak már ezek a kérdések. Nem, nem minden nő ilyen, hogy lecseréli a kedvességet meg a humort pénzre. Én se. Már csak büszkeségből se tartatnám ki magam, akkor meg minek számítana, hogy pénzes e a pasi. De amíg neked csak az számít, hogy egy csaj dögös legyen, addig ne csodálkozz, hogy vissza is ezt kapod. Az ilyen nők nyilván felszínesek másban is, örülj, hogy nem kell velük lenned. Emellett ismerek dögös nőket, akiknek nagyon nem ez számít, de valahogy a nyavalygós, általánosítgatós pasik se a kedvenceik.
2011. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

A pénz mindig is vonzó a volt a nők szemében hiszen, "biztonságot" ad. Nem hiszem, hogy szórakozóhelyen kéne olyan csajt keresni aki a belsőt értékeli...

Mindenesetre hátrányból indulsz, de ezt egy adag magabiztossággal (nem nagyképűségre gondolok) lelehet dolgozni.

2011. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
97%

Na, tisztázzunk valamit: A pénz nem a nőket vonzza, hanem az arra hajtó ribancokat. Ne tegyünk már kettőjük közé egyenlőségjelet!


Amúgy ez a te bajod, hogy az ilyen ribancok kellenek neked a bulikból. Miért nem éred be egy átlagos, ámde normális lánnyal? Amíg ilyen libák kellenek neked, addig ne vonj le ilyen messzemenő következtetéseket a nőkről, és főleg ne sírjon a szád.


Fontos a nőknek a pénz, nem azt mondom. De csak olyan szinten fontos nekik, hogy meg tudjanak élni, illetve az esetleges családjukat el tudják tartani kényelmesen. Nem azért fognak téged szeretni az igazi nők, mert pénzed van, hanem mert egyéniséged van. A pénz az csak egy plusz.

2011. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
a normalis nőknek olyan szinten fontos a pénz, h ne az legyen h a nő dolgozik, a párja meg otthon ül és nézi a tv-t..
2011. jún. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
61%
hát nyuszómuszó...nem a pénztárca a lényeg, hanem hogy jó pasi légy..de nyilván nem vagy az, ha itt rinyálsz mint egy ovis kislány..bocs
2011. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
volt már barátnőd?
2011. jún. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy?
2011. jún. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
24
2011. jún. 28. 23:54
 10/30 anonim ***** válasza:
szerintem ne diszkóba járj szórakozni :D menj parkba, múzeumba vagy mit tudom én... ja és járjál tanulás után dolgozni hogy legyen egy kis pénzed :D
2011. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!