Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
15 éves leszek de még egy barátom se volt. Mindenki mondja hogy szép vagyok, de én egyáltalán nem látom magam annak. Bármikor elmegyünk a barátnömmel sétálni a városba mindenki őt bámulja meg, és a mindig mindenki vele akar járni. Facebookon se merek ráirni egy fiúra se mert félek h ugyse tetszek nekik és csúnyán lekoptatnak! Elegem van abból hogy a barátnömnek minden összejön nekem meg semmi! kérlek segítsetek.. :(
2011. jún. 29. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nem is facebookon kell ismerkedni... én hotdogon ismerkedtem régen, amikor még sokkal félénkebb meg önbizalomhiányosabb voltam. próbáld ki. vagy járj szakkörökbe, járj sportolni, ott is vannak fiúk. ismerkedni kell.
2011. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Énis ugyanigy voltam..bnőm vitte a primet a pasikkbál..:/ és sopánkodtam aztán egyszer csak rámtalált a szerelem..:D
2011. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Nem szép dolog, hogy irigy vagy a barátnődre. Az, hogy neki összejönnek a dolgok, nem zárja ki, hogy neked is összejöjjenek, szóval nem értem, hogy mért kéne, hogy ő ne tetszhessen embereknek...

2. 14 évesen még nem vagy lemaradva semmiről. De ha már most ezen görcsölsz, akkor csak rosszabb lesz. Szóval ne érezd úgy, hogy el vagy késve, hanem élvezd az életet, vonzóbb is leszel, ha látszik, hogy felszabadult vagy.

2011. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
majd mindjárt kapod az ajánlatok tömkelegét!
2011. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18:19 egyetértek. :)


Ugyanazt mondom, 14 évesen semmiről nem maradtál le. Én 20 vagyok, de komoly kapcsolatom nekem sem volt, pedig engem mindig megnéznek/leszólítanak, csak én egyszerűen átgondolom mindig a helyzetet és anélkül is jól elvagyok a fiúkkal. :)


Tehát mondom: ne görcsölj! Ennyi idős koromban én is ezt tettem, de hidd el, felesleges. Ne akarj folyton megfelelni, kezdj új dolgokba, ismerkedj - ne a facebook-on - járj nyitott szemmel, legyen pozitív kisugárzásod és fel fognak rád figyelni. :))

2011. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet a barátnőd valamiért extra mód vonzza a fiúkat, de ha mondjuk mással sétálgatnál, csak veled foglalkoznának :P Ez még nem jelent semmit... Hidd el egyáltalán nem elveszett a dolog, de ha annyira rá akarsz valakire írni, írd meg nekem merre laksz :D

Szerintem egy kis beszélgetés igenis segít, utána már jobban tudod mit mondj stb...


17/f

2011. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet.. :) kecskeméti vagyok.
2011. jún. 29. 18:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Először is el kéne felejteni ezt az egész facebookon ismerkedek baromságot, mert ennek nincs értelme.

Nekem az jött le, hogy nem az zavar téged, hogy nincs senkid, hanem az, hogy a barátnődre figyel mindenki. Tehát nem magányos vagy, hanem féltékeny és irigy, ami sokkal rosszabb.

Az pedig már egyenesen fárasztó, hogy minden nincs senkim kérdés úgy kezdődik, hogy mindenki azt mondja, hogy szép vagyok. Nagy dolog. Nem csak ez számít. Attól még lehetsz rendkívül ostoba, vagy lehet elviselhetetlen a természeted.

Nem szabad azt gondolnod, hogy csúnya vagy, csak mert nem felelsz meg a gyökér média által sugárzott hamis ideál képnek, mert akkor folyton ezen fogsz görcsölni és előbb-utóbb az agyadra megy.

És még valami. Nem a bulikba járó megjátszós hülye gyerekeket kell észrevenni, mert azokkal nem fogsz hosszú távú kapcsolatot kialakítani.

2011. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
15 évesen még közel se maradtál le semmiről. Ha sokan mondják hogy szép vagy akkor van benne valami. Ha barátnőd valami bomba csaj, vele vigyázzál mert könnyen a fegyverhordozójává válhatsz, aki a pasija haverjával jár majd, ha akar, ha nem. Ha néha külön buliztok az nem árt meg, és ekkor találhatsz egy fiút akinek te vagy a No1. Ismerkedésre jó még a strand, de ha pl. görkorizni vagy kocogni mész rendszeresen valamerre /főleg vmi feszülős naciban :)/ akkor az arrafelé lakó srácok is ki akarják majd deríteni h ki az a csaj :)
2011. júl. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!