Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért ilyen hideg velem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért ilyen hideg velem mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályban de nem vesz észre, pedig a többivel tudok hülyéskedni csak vele nem ha nem szolok hozzá észre se vesz. de ha szolok akkor beszél velem, de ilyen furcsán minta felnőttek. olyan furcsa mindig feketében jár fojton olvas és azt mongyák rá hogy gót vagy mi, de szerintem nemmert tök szép. mit kéne csinálnom vele nagyon tetszik
2011. júl. 9. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki a vakáció közepén jön rá,hogy szerelmes? :D


Várd meg a tanévkezdést..jobb ötletem nincs,ha már eddig nem csináltál semmit!

2011. júl. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WhiteLabel ***** válasza:
Feketébe? ilyen melegbe? beteg az agya, keress valami normális csajt.
2011. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát szerintem vagy nagyon bunkó a természete vagy nem jössz be neki..:/ de ha tényleg tetszik akkor tedd esetleg féltékennyé...ha ez sem jön be akkor szerintem felejtsd el..:/ (jobb ötletem nincs és gondolom ez azért nem esik jól h ezt mondtam de tényleg nem tudok jobbbat..)
2011. júl. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!