Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem találom életem szerelmét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom életem szerelmét, kéne egy tipp hol keressek. Van erre ötletetek ami működik? Vagy ez már az "akasszam fel magam" stádium?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? szerintem ne keresd,majd jönni fog magától.:)
2011. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy "akasszam fel magam" stádium!!! Megtalálni az igazit türelem és szerencse kérdése... De feladni sose add fel! Nincsenek helyek ahol kifejezetten igazik vannak, azok jönnek maguktól, vagy véletlenül buknak fel, de felakasztani semmilyen esetben nem kell magad...:) sok sikert!
2011. jún. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tessék ... prünty pürünty és máris itt vagyok , persze csak ha elmúltál már 18 és nem zavar ha két-három napig nem borotválkozom vagy akár egy egész hétig is O_O

:D:D

2011. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a "jönnek maguktól" is túlzás, valaki keresve sem talál.
2011. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit elárultál magadról,akkor akaszd fel magad XD
2011. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt egy jó darabig.:( Végül olyan a munkát találtam ahol nagyon sok emberrel ismerkedhetek meg. Ügyesen csináltam, lett pénzem meg önbizalmam és nagyon hamar megismertem és megtaláltam az igazit. 1 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást:)))

Járj olyan helyekre ahol sok lány van, pl sportpálya, konditerem...

Vagy írj privit és szívesen küldök infókat a munkámról, hátha neked is bejönne:)

2011. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ffi


Ja előző MLM építés, undorító vagy, a hálózatodat ne itt építsd.Embertelen ez a marketing stratégia, más nyomorát lovagold meg.....


Te fel ne akaszd magad mert lehet, hogy most botlasz bele az igaziba, ám ehhez valóban emberek között kell lenned. Járj kelj és belebotlasz, nyugi lehet, hogy ma vagy késöbb de meg lesz...

2011. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Előző!


Fogalmad sincs, hogy miről van szó, ne itt szitkozódj alaptalanul.


Én a nyitott munkám során ismertem meg a párom, mindig is hálás leszek a sorsnak, hogy rátaláltam, sokáig vártam rá, megváltoztatta az életemet:)


Ha valaki olyan helyen dolgozik ahol egész nap egy irodában ül, nagyon lecsökken az esélye annak, hogy megismerje az igazit, szerintem tenni kell azért, hogy rátaláljunk. Nálam ez vált be.

Persze a sportot, szórakozást, fesztiválokat is ajánlom, kinek mi...:)

2011. jún. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző


Kedves, annak örülök, hogy a partneredet megtaláltad, azonban ügyfélszerzés ezúton....tartom a korábbiakat...


Kérdező....remélem megfogadtad a többség válaszát és optimistán várod a mindenkori holnapot !!!!

2011. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!