Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan felejtsem el eletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el eletem szerelmet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
keress mást! szerintem se buli se haverok nem igazán segít a felejtésben, csak ha jön más...
2011. okt. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
VIVE LA FRANCE!
2011. okt. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ismerkedés, idő, bulikra járás, idő, ne beszéj avval a személyel ha lehet..

ja és idő

2011. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

fogd meg!vágd fel a fejed vedd ki az agyad és nyomd meg a delet gombot! :D

törlés és kész! xD

2011. okt. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 CitizeN*CN válasza:
De,miért akarod elfelejteni?Van annak nyomós oka? Ha jártatok,mennyi időt? És ha szakítás volt,miért? Kort.. légyszi!
2011. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem jartunk csak szerelmes vagyok bele:(de nekei van baratnoje.es hat kicsit nagy a korkulombseg en 16L o 23 F
2011. okt. 9. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:

ő nem életed szerelme


majd ha huszonx évesen kiraknak egyik napról a másikra úgy, hogy már kezdtél hosszabb távra tervezni és tökéletesen félreismerted a másikat, akkor tedd fel ezt a kérdést

(ő se volt az.. de akkor a kérdés már helyén való)

2011. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!