Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valakinek volt jó élménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt jó élménye mozi-randival kapcsolatban? Rossz élmény is jöhet.

Figyelt kérdés
Köszi előre is
2011. jún. 30. 16:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne moziba menjetek, ott nem lehet beszélgetni. Anélkül elég üres a randi.
2011. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne? Utána is meg lehet dumálni a filmet.
2011. jún. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

háát nekem még nem volt ilyen mozis randim, most nyilván gáz vagyok xD, de mi a barátommal, inkább sétálunk, beülünk valahova, haverokkal vagyunk, iszunk, vagy valamelyikünk ágyában izzadunk :D

egyszer voltunk együtt moziba, de soha többet nem megyek vele:D

( a sztori, feltéve ha érdekel: na szóval! a karib tenger kalózait 4-et néztük, de jött az egyik haverunk is, mert őt is érdekelte a film. ez még nem is zavart volna, mert estére ivászat volt betervezve még pár másik haverral. de mivelhogy premier volt, tele volt a terem, alig volt szabad szék. előttünk egy 10-12 éves körüli kissrác ült, az a tipikus különc gyerek :D. a barátom meg a haverja arról beszéltek, hogy meg kéne dobálni pattogatott kukoricával, meg rugdosni a székét stb. én meg mondtam, hogy engem ne égessenek. végülis azt hiszem nem csináltak semmit, de húúú... nem tudtam eldönteni, hogy röhögjek-e vagy akadjak-e ki :D dehogy én még egyszer be nem vállalom a mozit az száz!:D

ui.: nem jó, mert nem tudtok úgy egymásnak esni ....:P)


ja ha meg első randi, akkor meg nem nagyon tudtok beszélni közben, bár abból a szempontból jó, hogy film után ha beültök valahova, vagy elmentek sétálni, akkor kitárgyalhatjátok a filmet, ergo lesz miről beszélni :)

2011. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
82%
A mozi teljesen jó! Ha első randi akkor pont azért mert nem lesz sok kínos csönd... mert ha már tényleg nemtudsz miről akkor legalább a filmről lehet dumálni... Második harmadik...sokadik randikra meg mégjobb hisz a sötétben úgysem figyeli senki merre kalandozik a kezed.. szád... akármid;D
2011. jún. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz a mozi ,az előző komentben is megvan írva nagyon rossz ha nem tudtok miről beszélni,nagyon kínos tud lenni :)

És ha olyan lánnyal mész el akit már ismersz egy jó ideje az nagyon jó mert a fiúk általában csinálnak olyat,hogy bevisznek egy horror filmre és ha a lány fél oda bújhat a fiúhoz és ezt általában kihasználják a fiúk :)

2011. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :D
2011. jún. 30. 17:18
 7/16 anonim válasza:
78%
jaja és olyan is lehet, hogy ha a fiú fél oda bújhat a lányhoz:DD
2011. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a mozis randinál nem létezik elcseszettebb klisé... Nem azért megy az ember randira, hogy jobban megismerje potenciális leendő partnerét? Akkor mi a reteknek kell filmet bámulni? Beszélgetni kell! Szerintem mozis randi nem lehet jó, max a mozi utáni séta része, amihez nem kell a mozi, többet lehetett volna sétálni egyébként.
2011. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Egyetértek, a mozis randi nem a legjobb. De persze mondom ezt úgy, hogy az egyik legjobb barátom moziba ment első randira a választottjával. Utána sétáltak egyet és nyaltak egy fagyit, viszont a filmet használva kiindulópontnak, el tudtak indítani egy beszélgetést, és annyira jól ment, hogy már 2 éve házasok :)

Nekem kellemetlen tapasztalataim vannak a mozis randiról, szóval ezért nem ajánlom. Írtad hogy jöhet rossz sztori is, szóval leírom az enyémet. Barátomék össze akartak hozni egy lánnyal, természetesen a moziba szerveztek nekünk egy találkát. De mit ad Isten, a lány egyik barátnője is épp akkor és épp oda ment ahova mi (nem tudom hogy véletlen volt-e vagy nem, de nem akarok naívnak tűnni). Szóval be a moziba, és természetesen a drága kis csajszi pont közénk ült. Így az este további része el volt cseszve. Elég megalázó érzés volt, és piszkosul idegesítő is. A végén váltottam vele pár szót, de inkább hagytam a fenébe.

2011. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

szerintem kib.szott romantikus,ha átölel,megcsókol.áwww.

az én pasim miért nem visz moziba? :DDDD

2011. jún. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!