Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 5cm különbség van köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 5cm különbség van köztünk a fiúval, felvehetek első randira olyan csizmát aminek van egy pici sarka? tényleg pici. De nem szeretném ha kellemetlenül érezné magát, viszont én meg ahhoz tudok jól felöltözni.

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát... meggondolandó :D

Ugyanis ha a randi a sétáról szó, mondjuk egy nyilvános helyen, az pity. Viszont ha nagy részében ültök (pl. mozizás), akkor még esetleg.. Kérdezd meg őt! Szerintem értékelni fogja, hogy adsz a véleményére! :)

2010. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy sétálunk.. ahhoz hideg van:D viszont csini szeretnék lenni, még is csak 1. randi:P (no sportcipő)
2010. jan. 27. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát 5cm sztem elég sok ahhoz h egy 1-2-3 cm-es sarkú csizmát felvegyél, szóval szerintem nyugodtan:)
2010. jan. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar h kb egymagasok lesztek. Szerintem 1 csajszihoz magasabb férfi mutat jól.
2010. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: én úgy értelmeztem a kérdést, hogy te vagy 5-tel több a srácnál.. Ebben az esetben sztem simán, miért ne? ;p
2010. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, tiltja a ptk meg a btk
2010. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
basszus elözö, én is ilyen tiltósat akartam irni:D
2010. jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem a ruha teszi az embert,ugyis ami alul van neki az fog téged érdekelni.:)
2010. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Akkor vágd le a fiú lábát és dugd be a seggébe!!!!


Úgy 100%-ra kimondhatom,hogy te leszel a nagyobbXD

2010. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!