Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szóljátok le a 13-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szóljátok le a 13-14 éveseket?

Figyelt kérdés
Sok kérdést tesznek fel az ennyi idősek a randizás, csókolózás, akár szex.. egyebek témában. Miért szólja le mindenki őket, hogy majd 3-4 év múlva? Meg hogy inkább menjenek vissza az oviba? Istenem! Ti ennyi idősen nem érdeklődtetek ilyen témákban? Nem véletlenül kezdik tanítani ilyen korban a biológia tananyag azon részét, amelyek az emberi testtel kapcsolatosak. Dolgoznak a fiatalokban a hormonok. És az sem véletlen, hogy itt teszik fel a kérdésüket. Máshol megkérdezni kellemetlen lenne nekik, erre mindenki csak oltja őket. Érdekel, ti mit gondoltok erről! :)
2011. júl. 1. 23:05
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Nyilván, én is érzem a határokat, ami már tényleg sok. De egy ilyen egészséges szinten oké.
2011. júl. 1. 23:05
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A mai 13 évesek azt hiszik hogy ők már nagylányok, (ezért va az h minden 3. 13 éves már nem szűz és egy rejtett r*banc lesz ) érettebbek a koruknál,( 60 kiló vakolat a fejre, de semmigond majd 20 évesen teli lesz ránccal a fejetek), fejlettebbnek hiszitek magatokat( hisz persze egy általános iskolás olyan nagyon okos..) , meg hogy ők már sokmindent megtapasztaltak, az élet már megtanította őket stb... ( ez számomra a legviccesebb amikor ilyet olvasok valahol :D ) És még sorolhatnám de ugy gondolom nyilvánvaló mire akarok kilyukadni a felsorolással...
2011. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
* persze tisztelet a kivételnek, ezt kihagytam :DDD
2011. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 napietus ***** válasza:
hamár a szülei úgy "neveltek" egy 13 éves lányt, hogy már hetedikben a pasizáson járjon az esze, legalább itt mondják már meg neki, hogy ez nem normális dolog! különben még azt hiszi, hogy ez a trendi, és az első útbaeső kannal meghúzatja magát :S
2011. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt, általában ez olyan kérdéseknél történik, ahol ha megfogalmazódik benne a kérdés, akkor még nyilván éretlen a témához. Másrészt ez egyfajta jótanács. Nem jó hamar felnőni, mi ezt már tapasztalatból tudjuk, de ők csak irigylik a felnőttek világát. Harmadrészt, azért a "14 évesen részegen egyéjszakás kalandom volt, még szerencse, hogy már nem voltam szűz" stílusú gyerekeket nem árt egy kicsit helyrerakni. Igazad van, dolgoznak bennük a hormonok, de azért vagyunk emberek, hogy kontrolláljuk az ösztöneinket, és mindent csak a maga idejében tegyünk. Az átlagéletkor 70 év, ne mondja senki, hogy nem érnek rá akkor, mikor már érettek testileg, lelkileg és hormonálisan is. Meg ha ilyenkor megszokják, hogy a testi késztetés már mindenre indok, akkor később mi lesz...
2011. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért mert 14 évesen azon kéne gondolkoznod, hogy mi lesz a jövőddel, mert ha szakmunkás képzőbe vesznek csak fel, mert dugtál a tanulás helyett, hát akkor azt bezony baszhatod öcsém. Lehet, hogy én vagyok a fatökű, de nekem 14 évesen az járt az eszemben, hogy már nem ártana valamit tenni ahhoz, hogy legyen belőlem valaki. Az egy dolog, hogy ekkor kezdesz felnőni, de ez inkább mutatkozzon meg a gondolkodásmódodban, hogy próbálsz egy kicsit érettebben gondolkozni.


Tudom én jól, hogy az a menő ha bulizol és nem tanulsz, de ne csodálkozz, hogyha majd a volt osztálytársad aki tanult egy audiból integet ki miközben te éppen pakolod a falat. (Nyilván egy kicsit erős átvétel volt, de a mondandóm lényegét kifejezte remélem.)

2011. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
mert nem emlékeznek rá milyen volt fiatalon..
2011. júl. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%

Azért,mert mindenki egy kib.aszott erkölcscsősz,és ugyebár egyszerű vizet prédikálni,majd amikor senki sem látja akkor nyakalni a bort.


Első válaszolónak üzenem,hogy semmi köze nincs annak amit írt ahoz,hogy a tinik érdeklődnek a szexualitás iránt.

A felelőtlen szülőknek van köze ehez az erkölcsi bukáshoz és senki másnak!

16 éves vagyok és vannak barátaim akik szombat este képesek elmenni egy színházba,viszont vannak olyanok akik akár hétköznap esténként is csak agyba főbe dugatják magukat. Hogy mi a különbség ? A szülők nevelési módszere.Mert látom jól,hogy miként nevelik az egyiket és miként nevelik a másikat és igazán kilehet jelenteni,hogy igen, a szülők érdeme vagy szégyene, hogy milyen lesz a gyerekük.

2011. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek, hogy elmondta a véleményét! itt jónéhány emberrel egyetértek, hogy ennyi idősen a tanulással kell foglalkozni stb. a buliba járás, piázás és a '14 évesen már nem vagyok szűz' dolog tényleg a szülők 'hibája', egy szinten. mert ha a szülő foglalkozik a gyerekkel, akkor az ő részéről oké. de a ha a gyerek nem működik együtt, akkor ott van a probléma. de azért, a kérdésem nem erre vonatkozott. és inkább a mai fiatalságról beszéltetek átlagban. és igaz.. vannak problémák.

mindenkinek ment a zöld kezecske! :) és várom mások álláspontját is.. :)

2011. júl. 2. 00:33
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok még egy nagy élettapasztalattal rendelkező ember. Alig múltam 17. De valahogy nem fordultak meg ilyen dolgok bennem. Ilyenkor az ember foglalkozzon szépen csak a tanulással, hogy ne egy segélyekért járó ingyenélő legyen belőle. És Istenem.. Komolyan. Ha egy kicsit várnának ezek a nagy értelmi szintű gyerekek, akkor nem lenne probléma az ilyen helyzetekben. Példának okáért én nem hiszem, hogy több valaki attól, hogy korán kezdi, és véletlen be is csusszan egy maradandó emlék*. Végülis akkor inkább kérdezzen, de még én érzem magam kellemetlenül, hogy miket csinálnak a kisebbek.


Tisztelet a kivételnek.

2011. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!