Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hát komolyan elröhögtem már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát komolyan elröhögtem már magam, hogy ennyire rajtam spórol! Szerintetek? Kérlek szóljatok hozzá, ha tudtok.

Figyelt kérdés

Ma este egy palacsintázóban ettünk a barátommal.Tudni kell,hogy sosem hív meg semmire,mindig magamnak kell fizetnem a saját kajámat,ő pedig fizeti a sajátját.Ha moziba megyünk én fizetem a jegyemet,a kaját ő veszi.H itt van nálunk és pl pizzát rendelünk mindig én megyek ki a futárhoz fizetni.

Szóval mondtam a csajnak,hogy mit kérek,látta,hogy együtt vagyunk,de azért megkérdezte,hogy:"Számolhatom egybe?"Én mondtam,hogy:"Külön légy szíves"..de közben halkan a barátomat is hallottam,hogy ezt mondta..kérdezte,hogy mit kérünk inni,én kértem egy ásványvizet,a barátom meg szó szerint azt mondta,hogy:"Én meg majd iszok belőle"..erre néztem egy nagyot,de már a csaj is(iszonyú kellemetlen volt),hogy hogy lehet ennyire spúr?..Aztán tényleg ketté öntötte a vizet az asztalnál.Végül akkora volt a palacsinta,hogy elcsomagoltattuk.Kérdezte a drágám,hogy:"Ugye ingyen van az elcsomagolás?"..mondom,a dobozt biztos ki kell fizetni..Na és mikor mondta a csaj,hogy 50 Ft-lesz a csomagolás,akkor,mintha valami nagy gavallér úriember lenne megszólalt a barátom,hogy: "Fizetem én"..200-ast akart adni,a csaj kérdezte,hogy nincs-e 50-esünk?..belenyúltam a pénztárcámba,odaadtam egy 50-est és kijöttünk..


Azért azt is leírnám,hogy nem olyan helyzetben van a barátom,hogy nem lenne pénze..sőt..(Na de látszik,hogy nem a pénzért vagyok vele,mivel soha semmit nem kapok tőle!) (: Másfél éve vagyunk együtt.


2011. okt. 31. 23:20
1 2 3
 1/24 napietus ***** válasza:
90%
a barátod nem takarékos ember (ez egy becsülendő tulajdonság lenne), hanem egy tahó. nem tudom, hogy vagy képes ekkora bunkóval mutatkozni nyilvános helyen, én még azt is letagadnám, hogy ismerem. azt mondanám, ha kérdezik, hogy nem tudom, ki ez, az imént elegyedtünk szóba miközben a taxit vártam...
2011. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Hát erre nem igazán tudok mit mondani. Nekem pont az ellentéte volt ennek. A lány nem hagyta, hogy én fizessek mindent. Mindig felesbe kellet fizetnünk, Ha a szülinapjára pl 5000 értékbe vettem valamit, akkor mindig azt mondta, hogy legközelebb ne költsek ennyit, nem az érték, hanem a szándék a lényeg.
2011. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
És másfél év alatt ez soha nem zavart? Mert ez már tényleg egy kicsit kellemetlen lehet... Mert oké,hogy nem hív meg mindig(vagy soha?) mert mostanában ez a "modern"... de vizet vegyen már magának.
2011. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
nemsemmi:D:D:D van sajnos ilyen aki mindenen spórolni akar... Ezt lehet nevezni betegségnek is. Én is elég jól élek mindenem megvan... és mégis spórolok szinte mindenen 21/F
2011. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő az aki nem szokott pénzt vinni, ha étterembe mentek és csak te eszel ? :)
2011. okt. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen! Ma jött el a tényleges pont,hogy szégyennek tartom! A kiszolgáló csaj előtt is kellemetlenül éreztem magam!
2011. okt. 31. 23:31
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

ha másfél éve együtt vagy vele, mi a gondod?

maximum az, hogy túl türelmes vagy

2011. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem azért ez eléggé smucig dolog...

Mert oké, ha valaki nem áll úgy anyagilag fizessenek mindent felesbe a lánnyal (én meg exem is mindent feleztünk, mert egyikőnk se volt vmi nagyon pénzes) de ez, hogy iszom a vizedből az olyan milyen már...?

De ha már másfél éve jártok, azért csak elvoltatok eddig is valahogy, gondolom nem egyik napról a másikra állt be ilyenre. Szóval ha zavar válts, vagy bírd ki.

2011. okt. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
53%
És a pizzafutárnak ad borravalót, vagy mondjuk étteremben szokott adni?
2011. okt. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Pontosan,túl türelmes voltam/vagyok,csak tűrtem..
2011. okt. 31. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!