Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony (160-165) lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony (160-165) lányok! Titeket zavar ha egy pasi magas? Mekkora az ideális magasság ami tetszik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:32
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ha az alacsonyabb lányok összeszedik az összes magas fiút, nekünk 180 körüli lányoknak marad majd aki 170 alatt van? :D Nem igazán érdekel mondjuk az hogy magasabb vagyok-e a fiúnál, nade azért kissé nevetséges lenne ha így összekuszálódnának a dolgok :)
2014. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Engem egyàltalàn nem zavar, sőt.. vonzónak tartom. A baràtom 206 cm, én 169 cm vagyok és megőrülök érte!:)
2014. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
én magas pasi vagyok és a lányok 170 cmnél kezdődnek 175 ideális imádom az ilyen lányokat
2014. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
163 cm vagyok és nekem a 175 cm környéki pasik tetszenek.Ehhez képest 3 pasimból 2 iszonyat magas volt -195 cm és 2 m-. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:

Sziasztok!


Nagyon szépen kérném a magas Férfiakat,alacsony Nőket megélt tapasztalataikról véleményt alkotni!


Kialakuló kapcsolatban vagyok én 158,a F:196 cm.

Volt már 1szer ilyen kapcsolatom,kényelmetlenül éreztem magam utcán,társaságban."Mindenki minket néz" érzésem volt.Zavart,h nem ott ér össze a testünk,ahol kellene egy csók,ölelés alkalmával.Egyidősek voltunk,én mégis úgy éreztem magam,mintha a gyereke lennék-az alacsonyságom miatt:-(.Szexig el sem jutottunk miattam.


Nagyon szeretném,ha ez a kapcsolat működne!Szerintetek képes lennék túltenni magam ezen az érzéseken?Menne a szex is?Egyelőre sajnos nem látom magam az ideális pózban!:-(Olyan válaszok segítenének,akik ezt megoldották,nem problémáznak ilyesmin?!

Válaszaitokat előre is köszönöm!

2015. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Én 162 cm vagyok és lány,régebben magas szerettem.volna lenni de mára már megbékéltem a magasságommal és nekem is a nagyon magas srácok jönnek be. Az ideális számomra 180-195cm:)Nem szeretem az alacsony srácokat mert mellettük nincs olyan biztonság érzetem mint egy magas óriás fiú mellett:)A magas srácok pedig olyan nagyok és védelmezőek és olyan ölelgetni való óriások.:)
2016. máj. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!