Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 174 cm magas lánynak hány kg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

174 cm magas lánynak hány kg az ideális? Meg a fiú és lány közt hány kg különbség a jó?

Figyelt kérdés
tom, h nem ez számít legjobban, de mégis...
2008. jún. 18. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Sok számítási módszer van, azt szokták mondani magasság minusz 110 a nőknél, magasság minusz 100 a srácoknál, szóval elvileg 64 lenne a jó, de ez sok mindentől függ. Ha többet mozog a lány akkor több izma is van amit többet nyomnak, szóval lehet úgy nehezebb is, hogy ez egyáltalán nem látszik.

A második kérdés érdekes :), szerintem az átlag különbség olyan 20 kb környékén van, de ha több az sem feltűnő :)

2008. jún. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne azt nézd h mi az ideális tre érezd jol magadat a bőrödben és kész:D
2008. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fiu és lány között a külömbség ezis mind1 :)

én vagyok vagy 140es oriás medve, a brátnöm vagy 57 kg, mégis igen jol megvagyunk :)

2008. jún. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a csajom es koztem "csak" 50 kilo a kulonbseg, de en neha furan erzem ezert magam
2008. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
192
2009. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!