Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezzel elrontottam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel elrontottam? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik, és ő is kedvel engem, de eddig csak barátok voltunk, de csak ilyen laza barátág. Mostanában többet szeretnék vele lenni, keresem a táraságát, és ő is vevő rá, sokat irt/hivott az utóbbi pár napban. Aztán hétvégén nem tudtam vele lenni, mert nem értem rá sajnos, pedig nagyon akart találkozni... utána felhivtam h ne haragudjon...de sztem azért megsértődött. Aztán este sms-eztünk, hogy milyen napja volt, mit csinál, stb. Remélem ezért nem gondolja h nagyon nyomulok, vagy tul sokat érdeklődök iránta, vagy ilyesmi. Remélem értitek, mire akarok kilyukadni :) Sztetek várni kellett volna inkább a személyes találkozásra, vagy jol esik neki, h érdeklődök iránta? Általában nem vagyok ilyen határozatlan, sőt...de ő most nagyon megzavarta a fejemet, és semmit nem akarok elrontani, mert vele komolyan gondolom a dolgot...ami eddig nem volt rám jellemző egyszer sem. Ugyhogy segitsetek légyszi, nagyon fontos. Köszönöm szépen
2011. júl. 2. 23:08
1 2
 1/12 krameri ***** válasza:
nem rontottad el. Csak így tovább, hajrá!
2011. júl. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem rontottad el, hajrá! :)
2011. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Kicsit megnyugtattatok:) Még annyit fűznék hozzá, hogy nem vagyok benne teljesen biztos, hogy nem csak barátként tekint rám...de hát ha már annyira velem akart lenni hétvégén...és kimondottan VELEM, nem a többi haverunkkal, akik rá is értek :) Ez azért jelenthet valamit, nem?
2011. júl. 2. 23:29
 4/12 anonim ***** válasza:
nem rontottad el.. csak megérti...
2011. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hívd tandira!
2011. júl. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen aprosagok nem szamitanak, csak mindig kommunikald "ki":), hogy mi ujsag Nalad, miert mesz, miert nem mesz, stb.
2011. júl. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem rontottad el ;) így továb...jisz nincs fiú lány barátság :DD (tapasztalatból mondom)
2011. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
egy kicsit legyél rámenösseb és kérdezzed meg töle ok ?
2011. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el ! :D Egyébként, van h a lányok csak azért eljátsszák a "sértődöttet" hogy minél többet keresd és érdeklődj iránta... :)
2011. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Tudnod kell, hogy a fiú-lány „barátság” nem egy valódi barátság.

A barátság az egyenlőségen alapul. A felek tisztelik egymást, igazságosan bánnak egymással. Egy ilyen barátságban ritkán alakul így a helyzet. Te az idődet, az energiádat, a támogatásodat, és néha a pénzedet és ajándékokat fektetsz bele, amíg az ő „ajándéka” az, hogy veled tölti az idejét, megosztja veled a problémáit, a legutóbbi szakítása részleteit, ilyesmi. És mindeközben arra gondol, hogy barátok vagytok, arra használ téged, hogy jobban érezze magát.

Egy fiú-lány barátság így néz ki: Te az idődet, ő a figyelmét fekteti bele. Kacérkodtok egymással, mert alacsony a szexuális feszültség köztetek. Előnyösen állít be a barátainak, esetleg még segít is összejönni valamelyikükkel. Közreműködik veled, ahogy te vele.

Tehát, a fiú-lány barátság nem működik, mert a szexuális vonzalom nem kölcsönös. Te érdeklődsz iránta, de ő nem így érez. Ez nem a te hibád, ez a társadalom hibája. Minden filmben, amit néz, minden könyvben, amit olvas, minden dalban, amit hallgat olyan üzenetet kap, ami azt mondja, hogy te akarod őt, szexuálisan, és így „rossz” meg „helytelen” számára, hogy akarjon téged.

Ahhoz hogy, hogy megtörd ezt az ördögi kört, érintsd meg, őt amikor teheted, így fokozva a szexuális kölcsönhatást. Két emberről elmondhatod, hogy szeretők az alapján, hogy teljes hozzáférésük van egymás testéhez.Kényelmes nekik megérinteni a másikat, vagy ha őket megérintik. Ez erős szexuális vonzalmat épít.

A fiú-lány barátok soha nem csinálják ezt. Egy burkot formálnak maguk köré és soha sem lépik át a másikét. Ahhoz, hogy vonzódjon hozzád át kell törnöd ezt a burkot. Ezt azonban ne úgy tedd, hogy egyből megragadod az arcát vagy a melleit, hanem finoman lépésről lépésre építkezzél! Például amikor együtt vagytok, próbáld megfogni a kezét, mintha mondjuk a forgalomtól védenéd meg. Miután megfogtad egyszer vagy kétszer, tartsd fogva a kezét. Miután már hozzászoktatok, hogy fogjátok egymás kezét, vagy karját, lépj tovább a lábra, meg a testre. Viszont ne nyúlj erotikus területekhez( combok, oldalak)! Végül amikor egyedül vagytok söpörd ki a haját az arcából, nézz a szemeibe és simítsd végig az arcát. Aztán csókold meg.

Ezenkívül próbáld meg az „együtt lógásokat” randikba változtatni (romantikusabb együttlétek).

Vigyél a kapcsolatotokba izgalmat . Például érintsd meg a leírtak szerint (piruljon el és táguljon az a pupilla!)

Így nem fogsz különlegesebbé válsz a többi sráccal szemben.

18/f

2011. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!