Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bizalmatlan vagyok a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizalmatlan vagyok a barátommal szemben, ezért elrontottam a 3. évfordulónkat. Hogy tehettem ilyet? Kóros féltékenység. Ezzel fogom tönkretenni az egészet?

Figyelt kérdés

Bizalmatlan vagyok néha, mert úgy érzem eltitkol valamit.. Ez azért van, mert volt már hogy eltitkolt egy-két kisebb mértékű dolgot (nem csalt meg), és ezek után sokszor úgy érzem, titkolózik. Az évfordulónk napján is "rám jött" ez, és titokban megnéztem a telefonját, és a híváslistáján megláttam annak a lánynak a nevét, aki miatt régen nagyon sokat veszekedtünk. Kérdőre vontam, mi ez, és azt mondta, félrenyomta, mert a mellette lévőt akarta hívni, és megmutatta a hívás percét, másodpercét, és tényleg így volt. Meg sem csörgette, csak félrenyomott.

Annyira betegesen féltékeny vagyok, nem tudom hogy lehet elviselni néha.. Megpróbáltam mostanában visszavenni, de ez a múltkori eset, hogy megnéztem a telefonját, ez bizonyítja az ellenkezőjét.. Nagyon szeretem, és érzem, ő is, de nem mindig én vagyok neki az első, hanem fontosabb neki pár dolog, pl munka, meg még van 1-2 dolog. Mostanában tök jól működött pont a kapcsolat, erre én elrontom ezzel. Nem vagyok normális.

Remélem lehet érteni mit akarok, mert lehet hogy össze-vissza írtam mindent. Vélemény??


2011. aug. 15. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátod teljesen normális pasi. Ha tényleg szereted, erőltesd meg magad, és hagyd abba ezt az esztelen féltékenykedést és bizalmatlanságot, mert ennek nem lehet más vége csak az, hogy nem fogja magát jól érezni veled, és ezért tényleg elhagy. Ha így lesz, azt csak magadnak köszönheted majd. Jobb lenne, ha inkább a benned bújkáló ördögre lennél mérges és elkergetnéd a búbánatba, mielőtt tönkrevágja a párkapcsolatodat.


Ha a barátod elhagy, és néhány év múlva esetleg sikerül megtalálnod valaki másban a nagy Ő-t, akkoris ugyanígy féltékeny leszel, vagy méginkább, és így soha nem leszel boldog. Vegyél erőt magadon, bízz meg a párodban és ne csináld a feszkót, mert csak saját magad és a párod ellen dolgozol vele. :-(

2011. aug. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az önmagában már egy jópont neked,hogy felismered a hibádat!


Csak vigyázz,ezt a pasi nem fogja sokáig elviselni,és egy szép napon azon kapod magad,hogy egyedül vagy.

(én is ezért tettem lapátra a barátnőmet)

2011. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy adott okot a féltékenykedésre. Lehet, hogy nem csalt meg (bár ki tudja), de mint mondtad, eltitkolt már dolgokat. Ez nálam nem fér bele.

A telefon/email stb megnézése az én kapcsolatomban nem bűn, mindketten tudjuk a másik jelszavát mindenhová. Én ezt nem nyomozásnak veszem, hanem teljes őszinteségnek. Ez nem azt jelenti, hogy napi rendszerességgel "ellenőrizzük" a másikat, szimplán arról van szó, hogy már a tudat is megnyugtató a másiknak, hogy akármikor felnézhet pl emailre, vagy a telefonomba, mert az (szerintem legalábbis) teljesen normális egy szerelmi kapcsolatban.

2011. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 napietus ***** válasza:
vegyél erőt magadon. az embernek muszáj megtanulni saját magán uralkodni, jobb későn, mint soha, próbálgasd :) pl. mikor ilyeneket csinálnál, akkor gondolj arra, hogy egy idegen vagy, aki kívülről néz Téged, és azt gondolja: "mekkora egy h*lye p*csa, szegény pasi...", akkor nem lesz kedved megtenni.
2011. aug. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális már az sem, ha a másik e-mailjét nézegeted, nem hogy a telefonját.

Én nem árultam el a barátomnak sehova a jelszavamat, sőt, a telefonom is szent, utálom ha bárki hozzáér. Ez oda-vissza működik, hiába akarja nekem elmondani a jelszavát, engem nem érdekel, mert kétlem, hogy ha megcsalna, akkor nem lenne annyi esze hogy csináljon valami ideiglenes e-mail címet vagy bármit. Innentől kezdve meg tök felesleges a dolog.

Ha együtt akarsz maradni a barátoddal, akkor figyelj oda jobban, ha esetleg beléd bújna a kisördög, és meg akarnád nézni a telefonját, akkor csak azért se nézd meg és egy idő után már nem lesz kísértés sem.

2011. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Márpedig dolgozni kell.Szóval oda mindenképp be kell járnia:-) Ne aggódj,ha gyakran kedveskedik,mondja,hogy szeret,látod a nézésén,ölelésén érzed,testén is érzed,akkor biztosan szeret...
2011. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira szeretnéd és megbíznál benne, akkor nem féltékenykednél és gyanakodnál feleslegesen. Egy kapcsolat alapja a bizalom. Vagy te tökéletes vagy és mindent megosztasz vele? Ha az én telefonomban kutakodtál volna, nemhogy nem magyarázkodtam volna, de biztos, hogy úgy lebasztalak volna, hogy sírva mész haza.
2011. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtam, hasznosak voltak!! Még nem tudom mi lesz, azt mondta, nagyot csalódott bennem... :( Nem kellett volna kutakodnom, tudom hogy nem szép dolog. :(
2011. aug. 16. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd rá kicsit trobáld elfoglalni magad mással ha nem a féltékenységre koncentrálsz akkor egy idö után elmulik.Én is igy voltam vele nem tuttam elfoglalni kellő képpen magam s bármi apró jelet már felhasználtam s az orra alá dörgöltem, na meg tudom hogy ha teccik másnak is akkor már higgatan kezelem mert ha vitázok és plusszba akko igy is úgy is megcsal ha akar,én nem mehetek mindenhóvá vele hogy lássam mit csinál.
2012. márc. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha már sokszor veszekedtetek miatt,a kkor miért kell tárolnia a számát ???!!!!!


kolléga? állandó kapcsolatban állnak?

2013. júl. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!