Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány lánynál miért van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány lánynál miért van ez? Ez nektek mire jó lányok, akik ezt csináljátok? (nem általánosítás! )

Figyelt kérdés

Sok lánynál veszem észre, hogy szeret játszadozni az érzelmeinkkel. Több fiút is túl közelenged magához aztán egyszercsak abbamarad ez az egész. Mire jó hülyíteni, húzni a srácok agyát? egyáltalán miért kezdik el ezt csinálni a lányok, akik csinálják?


18/F


2011. febr. 24. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy félreérted a barátkozást.
2011. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Vége egy tisztességes kérdés. Engem is érdekel, hogy az illetők hülyék vagy más van mögötte.
2011. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést föltehetné egy lány is akár. Egyszerű a válasz: mindenki másmilyen. Valaki nyílt lapokkal játszik, valaki nem. Ez van, különbözünk. Mindenkinek van ilyen tapasztalata, vagy volt, és még lesz is.
2011. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem tudom, én úgy veszem észre, hogy a fiúk nem igazán csinálják ezt. a lányok elvárják, hogy kezdeményezzenek náluk általában, és sokan közülük ezt csinálják. és ezt nem scak saját tapasztalatok alapján tudom. és nem értem, hogy már komolyan célonak néha arra, hogy akarnak valamit, aztán kiderül, hogy semmit. nem értem minek húzni az agyát mindenkinek....
2011. febr. 24. 15:32
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Mert túl nagy az arcuk és el vanank szálva maguktól és meg akarják mutatni, hogyha akarnák bárkit meg tudnának kapni. Akár egy csettintésre is.
2011. febr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
mert azt hiszed, hogy valaki kettöt mosolyog akkor rögtön téged akar
2011. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Egy nő sokszor így keres. Azért enged közelebb, hogy teszteljen, megnézze milyen vagy mennire működik a kémia. Nem csak a külső a fontos, egy nő mást is szokott nézni.

Az udvarlási stádium még nem házasság, igyekezz ne túlságosan ragaszkodni valakihez. Lehet hogy nem hülyiteni akar, csak szeretne megismerni. Nemcsak intellektuálisan hanem azt, hogy hogyan érz hozzá, milyen az illatod, hogyan beszélsz vele... Lehet, hogy valakiben azt hitte meglátott valamit, de aztán kiderült, hogy mégse.

2011. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De tényleg, kérdezd meg tőlük....
2011. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Velem a fiúk csinálják mindig ezt!!!Szerintem önbizalom növelőnek jók vagyunk,de többre már nem...
2011. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mint értesz az alatt, hogy közel enged, tehát hogy mennyi ideje randizgattok meg ilyesmi. De ha ilyen friss új kapcsolatról van szó, akkor ez azért van, mert meg akarnak ismerni, és ez nem egyből derül ki általában. Vagy lehet, h te értelmezted félre az ő közeledésüket.
2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!