Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy biztató legközelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy biztató legközelebb akart lenni? (rövidebb magyarázat lent)

Figyelt kérdés

Elhívtam egy fiút,hogy találkozzunk, mert észrevettem,hogy kölcsönös a szimpátia közöttünk,de akkor nem ért rá.

Telefonon beszélgettünk és azt mondta,hogy most dolgozik és nem tudja mikor ér vissza, de legközelebb megbeszéljük és szívesen jönne, majd 2x megköszönte a meghívást..Mondtam,hogy oké.De mivel nyaraláson voltunk a nyaralónknál, tudta,hogy másnap megyünk haza.(Egy szomszédos faluban lakik)

Az egyik kérdésem az lenne,hogy ha azt mondjátok,hogy legközelebb, akkor van merszetek felhívni és szólni a lánynak,hogy mikor jó nektek?

A másik,hogy köztünk nagy a távolság,(130km) de megérdeklődte, hogy hol lakom, lenne rá esély,hogy véletlenül betoppan úgy,hogy nem is szólt előre?

Meg kb hány nap leteltével hívna vissza?

Lehet,hogy ez egy hülye kérdés, de azért picit aggaszt,hogy még nem hívott..Mondjuk 5 napja hívtam:D


2011. júl. 3. 22:36
 1/4 anonim válasza:

Az én első kérdésem: te hány éves vagy?

Ha 5 nap is eltelt, nem hinném, hogy véletlenül betoppan majd hozzád. Elvégre nem is hívott fel. Esetleg ha van bátorságod, felhívhatod megint, de ha ismét leráz, akkor hagyd a francba. Felejtős

20/L

2011. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyetértek az előzővel!


+ ha te nyomulsz és ő nem mutat sok érdeklődést az ciki!

2011. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

én 16 múltam.

Amúgy még nem hívom fel, nem akarok nyomulni..inkább még várok,hogy jelentkezik-e.

2011. júl. 4. 00:33
 4/4 A kérdező kommentje:
amúgy első alkalommal nem rázott le, mert előtte személyesen találkoztunk és azt mondta,hogy sietnie kell..csak utána jutott eszembe,hogy megkérdezhetném tőle, de addigra már a telefon maradt.
2011. júl. 4. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!